Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 21:26
~~Pinochet napisał(a): Z ta afera z czajnikiem za 8 zł ,to Przemek i Lucjan kojarzą mi się z kabaretem starszych panów.



Do Twojej informacji , nie ja tylko Janusz i Przemek okładali się wyzwiskami i obelgami , Przemek podał taką informację , stali się obaj pośmiewiskiem na Bolcu , lubisz pisać nieprawdę Twoja sprawa .
Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): Lucjan ...czy ty potrafisz się jasno i wyraźnie określić co o tym myślisz ?



Nic nie wiedziałem i nie wiem o waszej " aferze czajnikowej " , ten temat był i jest dla mnie powodem do kpin tak z Ciebie jak i Przemka .
O waszej " aferze czajnikowej " poinformował mnie ten fałszywiec wysyłając zdjęcia na priw . przesłał mi też wiele innych informacji o Tobie szukając sojusznika do ataku na Ciebie ..
aha ...to były kpiny? ;D
szukał ''sojusznika'' a ty dałeś się w to ''wmanewrować'' jak przysłowiowy ''młody'' ;D
i nie zaprzeczaj bo w sieci nic nie ginie a ja jak wiesz mam też swój prywatny ''ipeenek'' ;D

Zapomniałeś jak jego ostrzegałem, jak Ciebie nie obchodzi co mną kieruje nie komentuj i nie zadawaj pytań , napisałem , przekroczył granice w insynuacjach i wycieczkach osobistych dołączył do niego jakiś niezalogowany oszczerca który za swoje oszczerstwa odpowie ten anonim zostanie ujawniony , zrobiłem pierwszy skan od kiedy piszę , nie odpuszczę , ten ktoś posunął się nawet dla mnie tolerującego brednie zbyt daleko .

czytałem Lucjan tego ''niezalogowanego oszczercę'' i się zastanawiam co ty możesz chłopie z tym zrobić...
nic nie możesz Lucjan bo to nie są ''oszczerstwa'' tylko luźny komentarz oparty o niedomówienia i domniemania...
przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl ...
jeszcze raz o tym wspomnę ...to tak jak twoje ''oszczerstwa'' w moją stronę o tym że jestem ''komuchem'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Z ta afera z czajnikiem za 8 zł ,to Przemek i Lucjan kojarzą mi się z kabaretem starszych panów.



Do Twojej informacji , nie ja tylko Janusz i Przemek okładali się wyzwiskami i obelgami , Przemek podał taką informację , stali się obaj pośmiewiskiem na Bolcu , lubisz pisać nieprawdę Twoja sprawa .
Pozdrawiam .

nie wybielaj się Lucjan...czynnie się w to włączyłeś...
napiszę ci wprost Lucjan...jesteś mściwym człowiekiem a że na tyle cię poznałem by wiedzieć do czego jesteś zdolny mam w drugim kompie sporo twoich komentarzy na temat tej ''afery '' z jakimś czajnikiem...inne też i te są równie ''ciekawe''.. ;D
więc nie wybielaj się ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 21:53
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ciekawiej natomiast wygląda to że np. twój ''piękny Maryjan'' awansował i chyba był kapralem ...(nie pamiętam dokładnie)[/c


Nie będę komentował tego co napisałeś , swego czasu napisałem , cieszę się że przestaliśmy pisać czegoś co może być nieprawdą np. o Twojej " czerwonej legitymacji " czy też mojej .
Napisałem też że moją działalność w Solidarności robotników skończyła się wraz z odejściem z Wizowa w 1989 roku , Ty nadal bredzisz o " moim " Marianie , moim Piotrze Dudzie .
Nie wciskaj mi kto jest " moim " a kto , ja staram się z tą dziecinadą jaką uprawialiśmy skończyć , Ty jak chcesz brnij w to dalej .
Do Ciebie nic nie dotrze , wybierasz to co Tobie pasuje aby zdeprecjnować tych z którymi Tobie nie po drodze .





Dopisane 20.11.2023r. o godz. 21:53:

~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): czytałem Lucjan tego ''niezalogowanego oszczercę'' i się zastanawiam co ty możesz chłopie z tym zrobić...
nic nie możesz Lucjan bo to nie są ''oszczerstwa'' tylko luźny komentarz oparty o niedomówienia i domniemania...
przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl ...
jeszcze raz o tym wspomnę ...to tak jak twoje ''oszczerstwa'' w moją stronę o tym że jestem ''komuchem'' ...;D



Nie jesteś dla mnie autorytetem w ocenach czegokolwiek i kogokolwiek , podjąłem decyzję i jej nie zmienię .
Wpis pełen oszczerczych domysłów i stwierdzeń .

Zadecydowało o tym to zdanie - " To że liczy na świadczenia kombatanckie . nie byłem i nie jestem kombatantem , mam status działacza opozycji antykomunistycznej .
Jedyne co chcę to poznać tego oszczercę , spotkać się z nim w kancelarii adwokackiej i spytać co nim kieruje że tak bezczelnie mnie zaatakował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:57
M21W2 napisał(a): ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ciekawiej natomiast wygląda to że np. twój ''piękny Maryjan'' awansował i chyba był kapralem ...(nie pamiętam dokładnie)[/c


Nie będę komentował tego co napisałeś , swego czasu napisałem , cieszę się że przestaliśmy pisać czegoś co może być nieprawdą np. o Twojej " czerwonej legitymacji " czy też mojej .
Napisałem też że moją działalność w Solidarności robotników skończyła się wraz z odejściem z Wizowa w 1989 roku , Ty nadal bredzisz o " moim " Marianie , moim Piotrze Dudzie .
Nie wciskaj mi kto jest " moim " a kto , ja staram się z tą dziecinadą jaką uprawialiśmy skończyć , Ty jak chcesz brnij w to dalej .
Do Ciebie nic nie dotrze , wybierasz to co Tobie pasuje aby zdeprecjnować tych z którymi Tobie nie po drodze .



skończyliśmy i OK.
ale po co ponownie wywlekasz inne sprawy?....''kręci '' cię to?...myślę że tak...
możliwe że skończyłeś tam jakąś swoją działalność...bezpośrednią ...
ale przystąpiłeś lub ''przeflancowałeś'' się na Kornela i jego SW...nawet do niedawna otwarcie ją popierałeś...
ostatnio pisałeś o jakimś kombatanckim ''związku emerytów'' i nawet ogłosiłeś że jako ''związkowy emeryt'' poprzesz wyjście na ulicą protestującego dudę...
czy to oznaka że z czymś skończyłeś ?....nie Lucjan...w tobie nadal się tli chęć do zadym ulicznych...do tego by skłócać ludzi...
a więc kiedy piszę ''twój duda'' mam właśnie to na myśli...

co do tego czy chcę cię zdeprecjonować to nieprawda i pewna manipulacja słowem z twojej strony...
bo kiedy ja piszę o aferach piSS ,wspominam przekręty ''s'' i jej ludzi ty odbierasz to jako personalny atak na ciebie ...
nie odnosisz się do faktów tylko uciekasz w swoje ''nie ma wyroku -nie ma afery''
tym samym sam siebie deprecjonujesz w oczach innych ...
i ja już nie muszę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 22:16
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): nie wybielaj się Lucjan...czynnie się w to włączyłeś...



O ile dobrze pamiętam okładaliście się w temacie o wojnie w Ukrainie , z czystym sumieniem odpiszę ŁŻESZ , to mnie nie rusza .
Napisałem Przemek liczył że mnie pozyska do ataku na Ciebie , wiedziałem że kłamie w sprawach remontu w jego domu , nie zarzuciłem jemu kłamstw , bawiłem się jak wielu innych odgrywaną przez was komedią .


Dopisane 20.11.2023r. o godz. 22:09:

~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ostatnio pisałeś o jakimś kombatanckim ''związku emerytów''



Kolejny raz ŁŻESZ - napisałem jestem członkiem Związku Emerytów i Rencistów Solidarność .

Twoje insynuacje coraz bardziej mnie bawią , pisz dalej .

Jedno jest prawdą jako związkowiec emeryt poprę SŁUSZNE ŻĄDANIA SOLIDARNOŚCI ROBOTNIKÓW .



Dopisane 20.11.2023r. o godz. 22:16:

O ile pamięć mnie nie myli pisałem że popieram uzasadnione protesty wszystkich działających ZZ w obronie swoich praw .
Obecnie Solidarność Rolników i OPZZ rolników mają protestować w sprawie dyktatu UE odnośnie hodowli zwierząt .

Tyle na dziś - tchórz znika do nory .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): nie wybielaj się Lucjan...czynnie się w to włączyłeś...



O ile dobrze pamiętam okładaliście się w temacie o wojnie w Ukrainie , z czystym sumieniem odpiszę ŁŻESZ , to mnie nie rusza .
Napisałem Przemek liczył że mnie pozyska do ataku na Ciebie , wiedziałem że kłamie w sprawach remontu w jego domu , nie zarzuciłem jemu kłamstw , bawiłem się jak wielu innych odgrywaną przez was komedią .


nie pitol tu teraz o Ukrainie...ja piszę że czynnie włączyłeś się w tą ''aferę'' i mam twoje komentarze z tym związane...;D
Lucjan...ja to teraz brzmi chłopie...w jakim świetle ty sam się stawiasz?...wiedziałeś a nie pisałeś o tym otwarcie ?
a więc chłopie jesteś dwulicowcem bo ja kiedy PanM chciał mnie wmanewrować w swój konflikt z Hegemonem powiedziałem wprost -nic z tego ...
otwarcie tu o tym pisałem swego czasu...

teraz to...
''Ale więcej wie Lucjan. On nie siedział , nie walczył ale dzisiaj należy do PRAWIE NIKOMU NIE ZNANEJ organizacji
" NIEZŁOMNI " - Stowarzyszenie działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych.
Podejrzewam że bardziej im chodzi o uzyskanie statusu osoby represjonowanej bo za to przysługuje konkretny ekwiwalent w złotówkach.
" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz



~~ niezalogowany
8 godz. 46 min. temu
To że ten cały Lucjan tak gorliwie wszystkich tu zapewnia o swojej opozycyjności może mieć drugie dno. Czy to nie czasem złodziej najgłośniej krzyczy by łapać złodzieja? Dzisiaj jest ogólnie wiadomo że w schyłku PZPR wielu aparatczyków rzucało książeczkami by natychmiast zapisać się do Solidarności. Czy ten Lucjan kiedykolwiek napisał że należał do PZPR? A może do ZSL? Nie i wychodzi na to że zaraz po urodzeniu od razu zapisano go do Solidarności. To ze liczy na świadczenia kombatanckie jest całkiem logicznym stwierdzeniem bo widać na zdjęciach spod pomnika jak chętnie wypina pierś do odznaczeń. Ciekawe to bo kiedy inni z Bolesławca byli internowani on sobie siedział spokojnie w domku z rodziną i chyba jednego dnia nie spędził w jakimś ośrodku.

teraz kiedy przeczytałem że i ty coś tam zamierzasz w sprawie ''kancelarii'' to co mam ci napisać?
że znowu ''ego'' ci napęczniało? ;D
Lucjan ...a co do tych ''świadczeń'' ..a za ten ''krzyż '' jakim cię ostatnio obdarowano dostajesz comiesięczny ''ekwiwalent'' czy tylko jednorazowo coś tam ci ''skapło''
tak tylko pytam...
no i to ostatnie zdanie ...czy ty sam nie pisałeś tu że nie byłeś internowany?
Lucjan...myślę że nadal cię ''nosi'' ...ale co mi tam...
to ''twoja walka'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~VitalyySek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:22
Hello.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza