Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Limantes płowy niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 21:42
No i tym prostym PanieM sposobem typa zaorałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~józef bąk niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 21:54
Myśmy z ojcem od razu wiedzieli, że z tą kwotą wolną to lipa jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 grudnia 2023r. o 22:07
Turkusowy Nachyłek
Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

********************************************************************************************************************************
Pod każdym moim postem na dole jest przypisek. To prosta i jedyna recepta na lepszy poziom życia obywateli. Już Hitler w pierwszym przemówieniu do Niemców mówił " NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "./ tekst w przybliżeniu / To państwo i to prawe i sprawiedliwe i to przyjazne jest hamulcowym rozwoju obywateli. My nie potrzebujemy aby oni nam pomagali. Potrzebujemy aby jak najmniej przeszkadzali.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Facelia niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 22:23
~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 22:24
PanM napisał(a): Turkusowy Nachyłek
Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

********************************************************************************************************************************
Pod każdym moim postem na dole jest przypisek. To prosta i jedyna recepta na lepszy poziom życia obywateli. Już Hitler w pierwszym przemówieniu do Niemców mówił " NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "./ tekst w przybliżeniu / To państwo i to prawe i sprawiedliwe i to przyjazne jest hamulcowym rozwoju obywateli. My nie potrzebujemy aby oni nam pomagali. Potrzebujemy aby jak najmniej przeszkadzali.

Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni.Wyzej piszesz jak jakiś szur z Konfederacji która nie nie widzisz,a jeszcze parę dni temu opowiadałeś się za socjalistyczna UE ,domagając się jednej waluty,armii,policji.A parę lat temu domagałes się aresztu dla niezaszczepionyxh,a więc faszyzmu.Kim Ty jesteś : faszystą,socjalista ?
Y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek und Jurek niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 5:28
~~Fiołkowa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D


Pewnie wyczuł że bzdury piszesz ….:)
bardziej adekwatnym był by wpis z mojej strony z zapytaniem , czy ty rozumiesz co ja piszę ..?
Więc jeszcze raz zadam bezpośrednio pytanie
ekonomiście Bolesławieckiemu ….
dlaczego Niemcy i Belgia mając najwyższe podatki , a ich obywatele żyją całkiem dostatnio ..?
Przemek zrozumiał odpowiadając prosto i zrozumiale ..
" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Czy to takie trudne do zrozumienia ….?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 5:43
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pozegnanie-z-panstwem-kaczynskiego-opinia/qjrl8vk,79cfc278

8 lat demolowania, złodziejstwa, kłamstwa. Czas na rozliczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 5:47
~~Jurek und Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fiołkowa Facelia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D

Pewnie wyczuł że bzdury piszesz ….:)
bardziej adekwatnym był by wpis z mojej strony z zapytaniem , czy ty rozumiesz co ja piszę ..?
Więc jeszcze raz zadam bezpośrednio pytanie
ekonomiście Bolesławieckiemu ….
dlaczego Niemcy i Belgia mając najwyższe podatki , a ich obywatele żyją całkiem dostatnio ..?
Przemek zrozumiał odpowiadając prosto i zrozumiale ..
" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Czy to takie trudne do zrozumienia ….?



Coś podobnego? Podobno PIS wygrał wybory?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza