Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~ niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 5:50
~~Strażnik ZK napisał(a): https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pozegnanie-z-panstwem-kaczynskiego-opinia/qjrl8vk,79cfc278

8 lat demolowania, złodziejstwa, kłamstwa. Czas na rozliczenia


A co przyniosą te rozliczenia zwykłemu Kowalskiemu , jakie profity oprócz zadowolenia otrzyma Kowalski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Facelia niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 7:53
~~Jurek und Jurek napisał(a): ~~Fiołkowa Facelia napisał(a): Ktoś napisał: ~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D

Pewnie wyczuł że bzdury piszesz ….:)

dlaczego Niemcy i Belgia mając najwyższe podatki , a ich obywatele żyją całkiem dostatnio ..?
Przemek zrozumiał odpowiadając prosto i zrozumiale ..
" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Czy to takie trudne do zrozumienia ….?


myślę że nie puścił bo też z tego nic nie zakumał ...;D
co ty teraz powołujesz się na czyjś post? ...skoro tak ci przypadł do gustu to uciekaj ;D z Niemiec o wysokich podatkach do Polski o niziutkich no i ''cfaniaku '' ekonomisto ;D próbuj tu coś wypracować ....:D

to takie trudne do zrozumienia?...przecież sam tu pisałeś jakie to tu ''eldorado'' ...;D

ty jak typowy piSSdzielec...
Unia dla ciebie ''be'' ale ''ojro'' już ''cacy''....;D
to się nazywa hipokryzja....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek und Jurek niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 9:47
~~Fiołkowa Facelia napisał(a): ~~Jurek und Jurek napisał(a): ~~Fiołkowa Facelia napisał(a): Ktoś napisał: ~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D

Pewnie wyczuł że bzdury piszesz ….:)

dlaczego Niemcy i Belgia mając najwyższe podatki , a ich obywatele żyją całkiem dostatnio ..?
Przemek zrozumiał odpowiadając prosto i zrozumiale ..
" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Czy to takie trudne do zrozumienia ….?


myślę że nie puścił bo też z tego nic nie zakumał ...;D
co ty teraz powołujesz się na czyjś post? ...skoro tak ci przypadł do gustu to uciekaj ;D z Niemiec o wysokich podatkach do Polski o niziutkich no i ''cfaniaku '' ekonomisto ;D próbuj tu coś wypracować ....:D

to takie trudne do zrozumienia?...przecież sam tu pisałeś jakie to tu ''eldorado'' ...;D

ty jak typowy piSSdzielec...
Unia dla ciebie ''be'' ale ''ojro'' już ''cacy''....;D
to się nazywa hipokryzja....;D


" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Sprobuje jeszcze raz może poskutkuje ,
Od podatków nie ucieknie nikt , a jest to najważniejszy element przychodu budżetowego każdego kraju , i możemy tu dyskutować w nieskończoność , więc odniosłem się właśnie do bardzo pasującego wpisu Przemka tylko nadmieniając jako przykład Niemcy i Belgie , lecz nigdzie nie pisze że mi nie pasuje Unia , choć mam też zastrzeżenia , śmieszny się robisz z tym proponowaniem powrotu do Polski mając świadomość mojego wieku , wystarczy że syn mój powrócił po 18 latach , i od 7 lat mieszka , żyje w Bolesławcu , i co najważniejsze nie narzeka ..
Zacznij mniej poświęcać klikaniu bezproduktywnym , a zajmij się pracą
politykowanie pozostaw dla tych co są do tego conajmniej podstawowo przygotowani ,
BO NIKT CI NIE DA ……


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Facelia niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 9:56
~~Jurek und Jurek napisał(a): ~~Fiołkowa Facelia napisał(a): ~~Jurek und Jurek napisał(a): ~~Fiołkowa Facelia napisał(a): Ktoś napisał: ~~Turkusowy Nachyłek napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): PanM
Przemku pozwolę sobie jednego kamyczka wrzucić do ogródka , dlaczego Belgia i Niemcy mają najwyższe podatki , a żyje się nie najgorzej …

******************************************************************************************************************************


Przemku tego oczekiwałem , więc zawalczmy by zarobki były wyższe , a podatki były są i będą , więc jak to ugryźć ??

Jurek ...ty myślisz nad tym co piszesz?
odpisałem ci szerzej na ten twój post ale z niezrozumiałych dla mnie powodów cenz.or nie puścił tego w obieg...;D

Pewnie wyczuł że bzdury piszesz ….:)

dlaczego Niemcy i Belgia mając najwyższe podatki , a ich obywatele żyją całkiem dostatnio ..?
Przemek zrozumiał odpowiadając prosto i zrozumiale ..
" NIKT WAM NIC NIE DA . WSZYSTKO CO CHCECIE MUSICIE WYPRACOWAĆ SAMI "
Czy to takie trudne do zrozumienia ….?


myślę że nie puścił bo też z tego nic nie zakumał ...;D
co ty teraz powołujesz się na czyjś post? ...skoro tak ci przypadł do gustu to uciekaj ;D z Niemiec o wysokich podatkach do Polski o niziutkich no i ''cfaniaku '' ekonomisto ;D próbuj tu coś wypracować ....:D

to takie trudne do zrozumienia?...przecież sam tu pisałeś jakie to tu ''eldorado'' ...;D

ty jak typowy piSSdzielec...
Unia dla ciebie ''be'' ale ''ojro'' już ''cacy''....;D
to się nazywa hipokryzja....;D


Zacznij mniej poświęcać klikaniu bezproduktywnym , a zajmij się pracą
politykowanie pozostaw dla tych co są do tego conajmniej podstawowo przygotowani ,
BO NIKT CI NIE DA ……



a co ty tu robisz Jurek jak nie tylko bezproduktywnie ''klikasz'' ale i się ośmieszasz...
kiedyś pewien aktor-Hopkins -powiedział mniej więcej to...
niech ci nie przeszkadza to że ktoś robi z siebie klauna ...zastanów się po co ty bierzesz udział w tym cyrku...

no i niekiedy się zastanawiam nawiązując do tego co wcześniej sam napisałeś że ktoś tam robi z ciebie klauna...;D

ja mam się zająć pracą?....mam emeryturkę i nie muszę pracować...;D
no chyba że już tak się nudzę że ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 10:08
ja mam się zająć pracą?....mam emeryturkę i nie muszę pracować...;D
no chyba że już tak się nudzę że ...

A ja mam wracać do Polski na dwa lata przed
Emeryturą …?
ciekawe jakiego zwrotu użył by Hopkins …?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Krzewuszka niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 10:32
~~Jurek napisał(a): ja mam się zająć pracą?....mam emeryturkę i nie muszę pracować...;D
no chyba że już tak się nudzę że ...

A ja mam wracać do Polski na dwa lata przed
Emeryturą …?
ciekawe jakiego zwrotu użył by Hopkins …?


Nadzieja w tym że będziesz potraktowany jak moherowy beret, wtedy rewiry śmietnikowe,twoje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 grudnia 2023r. o 11:36
~~Jurek napisał(a): ja mam się zająć pracą?....mam emeryturkę i nie muszę pracować...;D
no chyba że już tak się nudzę że ...

A ja mam wracać do Polski na dwa lata przed
Emeryturą …?
ciekawe jakiego zwrotu użył by Hopkins …?


***********************************************************************************************************************************
Jurku , napisz nam proszę jaką emeryturą będziesz dysponował w chwili gdy uzyskasz do niej prawo ?
Bo tu w naszej ojczyźnie ci którzy całe życie pracowali na siebie , swoje rodziny ale też na płace , ubezpieczenie ,emerytury , renty , urlopy , chorobowe , nagrody , delegacje , diety sektora budżetowego dostali emerytury na poziomie 500/600€ mimo stażu nieraz 50 letniego.
Ty deklarujesz powrót do ojczyzny z emeryturą Niemiecką . Z emeryturą kraju " WYSOKICH PODATKÓW " o którym mówisz . A słyszałeś Jurku o choć jednym przypadku Polaka który z Polską emeryturą wyjechał żyć w Niemczech ?
Nie wnikając w inne szczegóły w jak sposób Jan lub ja zabezpieczyliśmy sobie bezpieczną starość /której nie zapewnia nam Prawa i sprawiedliwa ojczyzna ./ Polityka stronnictwa mieniącego się " prawicowym" dryfowała zdecydowanie na rafy socjalizmu i centralizacji władzy oraz gospodarki przy aktywnym poparciu kościoła.
Krótko -- władza / prezydent / jacy by nie byli nie mają prawa zawłaszczać dla siebie i swoich całej polityki ,gospodarki oraz światopoglądu.
Kraj , państwo to pewien obszar w granicach zaakceptowanych przez świat oraz zbiór ludzi o różnych poglądach , pochodzeniu , narodowości ,statusach majątkowych , orientacjach seksualnych , stanie zdrowia . Wszyscy powinni mieć prawo do równego traktowania tak aby nikt nie był ani faworyzowany ani marginalizowany.



Dopisane 11.12.2023r. o godz. 11:36:

ROZLICZENIA - dadzą sygnał dla przyszłych pokoleń do czego nie powinni posuwać się ludzie władzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
11 grudnia 2023r. o 11:41
~~Jurek napisał(a): ja mam się zająć pracą?....mam emeryturkę i nie muszę pracować...;D
no chyba że już tak się nudzę że ...

A ja mam wracać do Polski na dwa lata przed
Emeryturą …?
ciekawe jakiego zwrotu użył by Hopkins …?


Nikomu w Polsce nie jesteś potrzebny ,wina J23 podrożały ,może braknąć ci tej niemieckiej emerytury za 2 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.