Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~ niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 19:21
PanM napisał(a): Prezydent PiS Andrzej Duda kompromituje Polski Belweder na skalę niespotykaną od czasu podziału królestwa Polskiego.

Do konfesjonału w celu sPOwiedzi, natychmiast !
grzeszna duszo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 grudnia 2023r. o 19:34
PanM napisał(a): Prezydent PiS Andrzej Duda kompromituje Polski Belweder na skalę niespotykaną od czasu podziału królestwa Polskiego.


Przemku , uświadom mnie na czym polega kompromitacja polskiego Belwederu przez Prezydenta Andrzeja Dudę .
Wiem że zrobisz to bardzo merytorycznie .


Dopisane 03.12.2023r. o godz. 19:34:

~~ napisał(a): Do konfesjonału w celu sPOwiedzi, natychmiast !
grzeszna duszo



Nie potrzebuję rozgrzeszenia , katolik to nie znaczy potulny baranek , ja uznaję zasadę , kamieniem na kamień .
Chleb zbyt mocno szanuję aby rzucać nim do jakiegoś nikczemnika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 grudnia 2023r. o 19:45
Przykład nr 1 - partia rządząca PiS oraz prezydent Rzeczypospolitej który powinien być w reprezentantem wszystkich Polaków stał się rzecznikiem PiS oraz propagatorem filozofii Tadeusza Rydzyka.



Dopisane 03.12.2023r. o godz. 19:45:

W prezydencie jest więcej religii oraz PiS niż problemów Polaków

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Brokuł niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 19:49
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowy Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miętowa Lnica napisał(a): Janusz ,może czas do kancelarii

po co?

człowiek o tak zachwianej równowadze emocjonalnej powinien być leczony a nie karany...
takie jest moje wrażenie...;D


To jednak jest coś co nas łączy , moje wrażenie o Tobie jest identyczne , masz zachwianą równowagę emocjonalną oraz ziejesz nienawiścią , jedyne co mnie korci to sprawdzić kim jest ten piszący jako -~~ , mam już pięć skanów tego jadowitego wężyka , jak dojdę do dziesięciu przemyślę czy nie sprawdzić kto to jest .
Jego oceniam tak jak Ty mnie a ja Ciebie , powinien się leczyć tak jak TY i ja .

Lucjan ...nic nas nie łączy ...
nie pochlebiaj sobie że cokolwiek ciebie może ze mną łączyć...;D
gdybym tak jak ty miał problemy z emocjami już nie raz nie dwa dałbym ci ''adekwatne odpowiedzi'' ;D ja i ''nienawiść''?...do ciebie?
do ciebie to czuję jedynie odrobinę litości ...
coś tam cię korci? ...no to ruszaj do kancelarii ...HAHAHAHAHA
nie wiem na co czekasz...

ach te twoje wrażenia...przypominasz tu w tym tego dupka zybertowicza i jego piSSbolszewicką ''kamandę '' cenckiewicza ...
oni też mieli ''wrażenia'' ;D
ale chyba największym dla nich wrażeniem jak jeden po drugim szli w piSSdu podczas głosowania...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 grudnia 2023r. o 19:51
Przemku , napisałeś - " Prezydent PiS Andrzej Duda kompromituje Polski Belweder " .

Moje pytanie brzmi - Przemku , uświadom mnie na czym polega kompromitacja polskiego Belwederu przez Prezydenta Andrzeja Dudę .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Brokuł niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 19:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Prezydent PiS Andrzej Duda kompromituje Polski Belweder na skalę niespotykaną od czasu podziału królestwa Polskiego.

Nie potrzebuję rozgrzeszenia , katolik to nie znaczy potulny baranek , ja uznaję zasadę , kamieniem na kamień .
Chleb zbyt mocno szanuję aby rzucać nim do jakiegoś nikczemnika .

HAHAHAHAHA...no i tym się sam po raz kolejny podsumowałeś...
a co to tam za napis jest na tej tabliczce na pomniku ''s'' ''co to medale odbierasz ?
nie pamiętam dokładnie ale coś w typie - zło dobrem zwyciężaj ...;D

ale z ciebie hipokryta...
zapewne pierwszy w ławach kościelnych a tu niczym mucha plujka...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elektryk niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 19:56
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miętowa Lnica napisał(a): Panie M jesteś in plus słoneczko łaskawie świeci

Statystyczna Polska rodzina zużywa rocznie 2000 kWh energii .
Instalacja panaM produkuje rocznie 8000 kWh . Z czego 1,6 panM oddaje jako opłatę firmie energetycznej a pozostałe 6,4 zużywa na obsługę swojego domu wraz z ogrzewaniem.
To 1,6 KWh wystarczy na rok dla dwóch trzy czteroosobowych rodzin mieszkających w blokowisku. Oraz cała produkcja 8,0 kWh obniża Polsce poziom emisji CO2 a więc wyzwala z płacenia kar.


PanM produkuje latem, kiedy nie zużywa energii na ogrzewanie, i oddaje energię do sieci. Podobnie jak inni prosumenci. Energia jest przesyłana przez sieć, transformowana w transformatorach i przesyłana gdzieś dalej, potem znowu transformowana. I gdzieś tam przez kogoś zużyta. Ale nie 100% energii oddanej do sieci przez dobroczyńcę ludzkości PanaM. Kilka procent drogocennej energii PanaM poszło na straty przy przesyle i transformacji. Potem zimą PanM odbiera energię, którą łaskawie oddał dzbanom latem, i ta energia płynie do PanaM domu, żeby mu ogrzać tzw. cztery litery. Po drodze znowu jest kilka procent strat przesytu i transformacji. I te 20% energii, które PanM musi oddać państwu idzie w na straty sieciowe. A cwany PanM ma magazyn energii za darmo.
Przy okazji ciekawostka przyrodnicza: Jak PanM pisze "oddaje" 1600kWh energii. Przeciętna rodzina w Polsce zużywa 2000kWh. PanM liczy i wychodzi mu, że jego 1600kWh wystarcza na dwie rodziny zużywające po 2000kWh. Czyli 1600 = 4000 według matematyki PanaM. Szkoda, że PanM nie jest ministrem finansów, bo gdyby minister mógł zrobić z 1600 zł szybciutko 4000 zł, to dopiero by było :)

PanieM , make my day again :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 grudnia 2023r. o 20:10
~~Jasnopopielaty Brokuł napisał(a): do ciebie to czuję jedynie odrobinę litości ...
coś tam cię korci? ...no to ruszaj do kancelarii ...



Ja nie czuję do Ciebie litości , ja Tobie współczuję , nie wyobrażam sobie jak Ty możesz żyć pełen nienawiści , jak sam stwierdziłeś chorych należy leczyć a nie karać , ja się z tym zgadzam .
Wyraźnie napisałem że korci mnie aby się dowiedzieć kim jest ten ~~ " wężyk " zawsze się pojawia kiedy otrzymujesz adekwatną odpowiedź np . porównanie mnie do tchórza i moja odpowiedź , porównanie Ciebie do mendy .



Dopisane 03.12.2023r. o godz. 20:10:

~~Jasnopopielaty Brokuł napisał(a): HAHAHAHAHA...no i tym się sam po raz kolejny podsumowałeś...
a co to tam za napis jest na tej tabliczce na pomniku ''s'' ''co to medale odbierasz ?
nie pamiętam dokładnie ale coś w typie - zło dobrem zwyciężaj ...;

~~Jasnopopielaty Brokuł napisał(a): HAHAHAHAHA...no i tym się sam po raz kolejny podsumowałeś...
a co to tam za napis jest na tej tabliczce na pomniku ''s'' ''co to medale odbierasz ?
nie pamiętam dokładnie ale coś w typie - zło dobrem zwyciężaj ...;



Ty też się podsumowałeś , Twoje zło mam dobrem zwyciężać ? , wiem że jest to niemożliwe w stosunku do Ciebie , próbuję ale nie widzę szans powodzenia , mi z tego powodu nie do śmiechu .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu