Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnopopielaty Kopytnik niezalogowany
3 lipca 2024r. o 14:28
Tu wystarczy tylko czytać posty Janusza jak obstawia i kasiora leci drzwiami i oknami. Oj .... cieniasy, cieniasy. A taki łatwy grosz do zarobienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
3 lipca 2024r. o 14:44
Karty rozdaje opętany rządzą zemsty szaleniec, demokracja ledwie dyszy. Gospodarka pada. Władza ustawodawcza zmarginalizowana. Rządy przejmują resorty siłowe. Nasz kraj brunatnieje i stacza się w kierunku faszyzmu. Jeśli nie przerwiemy tego szaleństwa, to czeka nas wojna domowa.


Dopisane 03.07.2024r. o godz. 14:44:

ladaco napisał(a): Karty rozdaje opętany żądzą zemsty szaleniec, demokracja ledwie dyszy. Gospodarka pada. Władza ustawodawcza zmarginalizowana. Rządy przejmują resorty siłowe. Nasz kraj brunatnieje i stacza się w kierunku faszyzmu. Jeśli nie przerwiemy tego szaleństwa, to czeka nas wojna domowa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~llkl niezalogowany
3 lipca 2024r. o 14:46
~~hgkuytgi7utit7 napisał(a):
ostatnie minuty Magd na Wimbledonie...
szkoda mi French ale cóż...dla nich to sport dla mnie wygrane zakłady...;D

nara...

kurs na porażkę był mizerny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Tibuchina niezalogowany
3 lipca 2024r. o 16:16
~~Jasiu napisał(a): A czyją wącha Jurek skoro pisze z Hamburga ?

Jurkowi Niemcy wąchają bo to jeden z ostatnich dinozaurów Bolesławieckich
a nie teraźniejsze ……. Lepiej nie napisze kto !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Motylek niezalogowany
3 lipca 2024r. o 16:23
~~Jasnopopielaty Kopytnik napisał(a): Tu wystarczy tylko czytać posty Janusza jak obstawia i kasiora leci drzwiami i oknami. Oj .... cieniasy, cieniasy. A taki łatwy grosz do zarobienia.


Trzeba być chorym psychiczne żeby wrzucać piątki do automatu albo grać w jakiejś szulerni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald Tusk niezalogowany
3 lipca 2024r. o 16:59
To fakt , ale Czeba , Czeba przyznać że uśmiechnięta atmosfera tam panuje , mimo że każdy tam dostaje PO pysku ( czyli nic nigdy nie wygrywa )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Bluszcz niezalogowany
3 lipca 2024r. o 17:17
~~llkl napisał(a):
Ktoś napisał: ~~hgkuytgi7utit7 napisał(a):
ostatnie minuty Magd na Wimbledonie...
szkoda mi French ale cóż...dla nich to sport dla mnie wygrane zakłady...;D

nara...

kurs na porażkę był mizerny

przy siedmiu i ośmiu spotkaniach rośnie współczynnika więc nie jest źle...a właśnie po jednej Magdzie i druga odpadła...
po Collins i Osorio poczekam jeszcze na Paolini i Badosę...

najzabawniejsze jest to jak to te ''mistrze'' męczą się na trawce...chociażby obecnie Alcaraz...;D
takiego obstawiać gdy było na niego 1.02 ?...śmieszne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Bluszcz niezalogowany
3 lipca 2024r. o 18:04
aproposik...
prawdziwie ważne dla mnie mecze zaczynają się właśnie teraz...
Raducanu-Martens...obstawiłem wygraną tej drugiej...
inny mecz to przegrana Sakkari z Rus...dlaczego? ...bo na Rus jest ponad 5.80 ...
ryzykownie ale ...
ale mam dwubłędowy ''margines''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.