Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnogranatowy Grab niezalogowany
10 października 2024r. o 19:02
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Grab napisał(a): ~~ napisał(a): Ktoś napisał: ~~Rudobrunatnyrudawa Azalia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Trzeba o to pytać różne szumowidła od maseczek i respiratorów. Ale to najlepiej może wytłumaczyć ekspert z Łocic lub ten drugi z Hamburga.




Stan twojego umysłu jest w opłakanym stanie podobnie jak twoje nieuctwo.
Kolejny wpis i kolejny ORTOGRAF pokazuje że nie jest tak wyśmienicie jak to chcesz pokazać.
GDYBY ci ,,panowie'' więcej czasu poświęcili na naukę nie wystawiali by się tu na pośmiewisko bo nawet gimnazjalista buje ich na głowę.
Panowie? Po grzbietach takich mój dziadek wsiadał do bryczki.
BUJE ich na głowę, ciebie bije na głowę pierwszoklasista.
Porównujesz zwykłą LITERÓWKĘ gdy uderzy się klawisz obok do ORTOGRAFA nieuku?

Prostaku , choć bardziej pasuje maluczki człowieczku nie raz nie dwa wyzywałeś od nieuków i tumanów za literówki, dla ciebie każdy powód jest dobry aby wyzywać i obszczekiwać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ad voceN niezalogowany
10 października 2024r. o 19:06
Zamiast więc skupiać się na literówkach innych skup się nieuku nad własnymi ortografami .
A tak przy okazji- jak tam zeznania w sprawie publikowania danych osobowych ? Uciekniesz przed odpowiedzialnością w niepoczytalność czy do Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny bez niezalogowany
10 października 2024r. o 19:09
~~Jasio napisał(a): są niezaprzeczalne sukcesy ale piSSdzielce o tym milczą bo się wstydzą. ...

To że piSSdzielce milczę jest normalne, dlaczego ty zwolennik Platforma Oszustów milczysz jest niezrozumiałe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Mydlnica niezalogowany
10 października 2024r. o 19:13
bo ja czekam na chwilę kiedy piSSdzielce zaczną otwarcie mówić o sukcesach obecnie rządzących...
wiem że teraz im głupio o tym mówić bo zaczynają się wstydzić...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
10 października 2024r. o 19:19
''Wołodymyr Zełenski powiedział, że pierwszym punktem "planu zwycięstwa” jest zaproszenie Ukrainy do NATO. Zdaniem polityka zapewni to bezpieczeństwo geopolityczne w Europie i osłabi agresję Rosji.''

Kłamstwo bo Rosji nie pokonacie a teraz chcecie grać na czas bo zima za pasem a Ukraina ledwo zipie.
A o NATO powinniście zapomnieć bo to byłby początek trzeciej światowej .Ukraina jest zagrożeniem dla Europy. Zarówno gospodarczo jak i politycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny bez niezalogowany
10 października 2024r. o 19:21
~~Szmaragdowozielona Mydlnica napisał(a): bo ja czekam na chwilę kiedy piSSdzielce zaczną otwarcie mówić o sukcesach obecnie rządzących...
wiem że teraz im głupio o tym mówić bo zaczynają się wstydzić...;D

Jak można pisać o czymś czego nie ma . Wiesz o tym doskonale skoro odwracasz kota ogonem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
10 października 2024r. o 19:23
~~Polak napisał(a): ''Wołodymyr Zełenski powiedział, że pierwszym punktem "planu zwycięstwa” jest zaproszenie Ukrainy do NATO. Zdaniem polityka zapewni to bezpieczeństwo geopolityczne w Europie i osłabi agresję Rosji.''

Kłamstwo bo Rosji nie pokonacie a teraz chcecie grać na czas bo zima za pasem a Ukraina ledwo zipie.
A o NATO powinniście zapomnieć bo to byłby początek trzeciej światowej .Ukraina jest zagrożeniem dla Europy. Zarówno gospodarczo jak i politycznie.


Ty śmierdzący słoniną i machorką kacapie . Idi ty na xuy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Mydlnica niezalogowany
10 października 2024r. o 19:24
nic nie odwracam...daję tylko niektórym szanse na uruchomienie własnych szarych komórek nawet jeśli są w fazie szczątkowej może któraś zadziała ...
ja mam za nich myśleć?
wiedza kosztuje a za free nikogo z piSSdzielców uświadamiać nie zamierzam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza