Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Polak niezalogowany
10 października 2024r. o 19:28
Węgry ostrzegają
Na konferencji prasowej po posiedzeniu węgiersko-serbskiego wspólnego komitetu gospodarczego minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjarto, odpowiadając na pytania dziennikarzy, zauważył, że przyjęcie Ukrainy do NATO mogłoby wywołać trzecią wojnę światową ze względu na artykuł o obronie zbiorowej.

– Myślę, że nikt rozsądny nie chciałby stwarzać takiego zagrożenia. Dlatego stanowisko Węgier jest jasne: Ukraina nie ma możliwości wejścia do NATO – powiedział polityk.

Podkreślił także, że takie stanowisko zajmuje "większość ministrów spraw zagranicznych państw członkowskich NATO podczas negocjacji za zamknietymi drzwiami''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iwan idi ty na xuj niezalogowany
10 października 2024r. o 19:30
~~Polak napisał(a): Węgry ostrzegają
Na konferencji prasowej po posiedzeniu węgiersko-serbskiego wspólnego komitetu gospodarczego minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjarto, odpowiadając na pytania dziennikarzy, zauważył, że przyjęcie Ukrainy do NATO mogłoby wywołać trzecią wojnę światową ze względu na artykuł o obronie zbiorowej.

– Myślę, że nikt rozsądny nie chciałby stwarzać takiego zagrożenia. Dlatego stanowisko Węgier jest jasne: Ukraina nie ma możliwości wejścia do NATO – powiedział polityk.

Podkreślił także, że takie stanowisko zajmuje "większość ministrów spraw zagranicznych państw członkowskich NATO podczas negocjacji za zamknietymi drzwiami''


Ty śmierdzielu zbieraj rubelki bo zima za pasem ,a ty ani walonek ani kufajki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marycha POzdrawia niezalogowany
10 października 2024r. o 19:30
Co tam u wicemistra sprawiedliwości. Dom już wyremontowany czy remontowany . Czy co on teraz tam KŁAMIE. Janusz ogarniasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
10 października 2024r. o 19:33
A co ty zrobisz ze swoimi hrywienkami Mychaiło? Żyjesz tu bezpiecznie tchórzu na polskim socjalu i jeszcze wyzywasz tych dzięki którym masz co żreć i w co się ubrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
10 października 2024r. o 19:37
Marycha a ty ogarniasz to co było ze stodołą Szyszki i tym jak to zapominał wpisywać ją w oświadczenia majątkowe bo jej wartość 300 tysięcy raz rosła raz się kurczyła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myhaylo niezalogowany
10 października 2024r. o 19:40
~~Polak napisał(a): A co ty zrobisz ze swoimi hrywienkami Mychaiło? Żyjesz tu bezpiecznie tchórzu na polskim socjalu i jeszcze wyzywasz tych dzięki którym masz co żreć i w co się ubrać.

Kacapska łachudro , kanalio , na żarcie i ubranie to ja ciężko pracuję a ty ebany obiboku z czego żyjesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
10 października 2024r. o 19:43
~~Szmaragdowozielona Mydlnica napisał(a): nic nie odwracam...daję tylko niektórym szanse na uruchomienie własnych szarych komórek nawet jeśli są w fazie szczątkowej może któraś zadziała ...
ja mam za nich myśleć?
wiedza kosztuje a za free nikogo z piSSdzielców uświadamiać nie zamierzam...

Mnie przekonałeś i uświadomiłeś że brniesz świadomie w obronę nieudaczników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2024r. o 19:55
~~Myhaylo napisał(a): Kacapska łachudro , kanalio , na żarcie i ubranie to ja ciężko pracuję a ty ebany obiboku z czego żyjesz


A twoi bracia pracują w okopach ma rzecz konika w dresach ....ku jego chwale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza