Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Trudno nadążyć niezalogowany
10 października 2024r. o 19:55
Za moment rocznica wyborów, to może - ale tak na poważnie - ktoś pokusi się
o wypunktowanie "sukcesów nowego rządu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
10 października 2024r. o 19:58
Ukraińska łachudro ja latami pracowałem na to co teraz mam i z czego żyję a ty pijawko żerujesz teraz na dobroci Polaków i drżysz ze strachu przed tym byś deportu nie dostał bo skończyłbyś w jakimś okopie z przestrzelonym łbem od kuli jakiegoś Wołodii. Jesteś zwykłym dekownikiem nie wartym nawet jednej kopiejki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2024r. o 20:00
A może tak wypunktuj o ile nadążysz chociaż część afer twojej dawnej władzy. Później popiszemy o sukcesach obecnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myhaylo niezalogowany
10 października 2024r. o 20:01
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Myhaylo napisał(a): Kacapska łachudro , kanalio , na żarcie i ubranie to ja ciężko pracuję a ty ebany obiboku z czego żyjesz


A twoi bracia pracują w okopach ma rzecz konika w dresach ....ku jego chwale


Tak właśnie , dla KONIKA w dresach ...ku jego chwale . Podczas tej pracy w okopach co dzień rozpie*rdala*ją setki kacapskich łbów a radują się przy tym jak dzieci . Putinowi za niedługo zabraknie samochodów dla wdów tych kacapskich durni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprawiedliwość plus niezalogowany
10 października 2024r. o 20:02
Przestańcie się kłócić, młode byczki z ua natychmiast powinni być odesłani do domu, na front,pomoc tylko i wyłącznie dla kobiet i dzieci, Białorusini i ruscy natychmiastowa deportacja,bajki że to opozycja są dobre dla elektoratu peło , dosyć tej ściemy,my na nich kasę łożymy a ono nam się w oczy śmieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J23 oryginal niezalogowany
10 października 2024r. o 20:03
Zobaczcie opublikowany 3 godziny temu filmik na YT "Mentzen w debacie budżetowej za 2025 rok"...... Pięknie wyliczone i podsumowane.... Panie Janie masz odwagę obejrzeć te dwie minuty wystąpienia ? Odniesiesz się Pan czy znowu "PiS,PiS, PiS.....złodzieje, rozliczyć" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J23 oryginal niezalogowany
10 października 2024r. o 20:06
Filmik trwa niecałe 3 minuty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
10 października 2024r. o 20:06
Ale się ukraińska pijawko zagotowałeś a niepotrzebnie bo jeszcze nam tu zejdziesz i znowu Polska będzie musiała gdzieś cię tu zakopać a ziemia u nas droga. Nawet ta pod cmentarnym płotem.
Przypominam ci że ta twoja Ukraina ledwo dyszy a tymczasem gospodarka Rosji w rok do roku zanotowała wzrost gospodarczy o ponad 5% .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza