Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~To sem ja J23 oryginal niezalogowany
10 października 2024r. o 21:08
~~Polak napisał(a): Ale się ukraińska pijawko zagotowałeś a niepotrzebnie bo jeszcze nam tu zejdziesz i znowu Polska będzie musiała gdzieś cię tu zakopać a ziemia u nas droga. Nawet ta pod cmentarnym płotem.
Przypominam ci że ta twoja Ukraina ledwo dyszy a tymczasem gospodarka Rosji w rok do roku zanotowała wzrost gospodarczy o ponad 5% .


Wypowiedź na plus za styl odjęte noty.....telemarku nie było :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Borówka niezalogowany
10 października 2024r. o 21:13
Coś wiadomo ile Tusk przeznaczył na utrzymanie młodych byczków z kraju objętego wojną...? Do kiedy mogą nielegalnie przebywać w Polsce bez wizy i ważnego paszportu ? Do kiedy świadczenia z NFZ i ZUS na słowo honoru ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inwestor niezalogowany
10 października 2024r. o 21:15
~~Różowawa Borówka napisał(a): Coś wiadomo ile Tusk przeznaczył na utrzymanie młodych byczków z kraju objętego wojną...? Do kiedy mogą nielegalnie przebywać w Polsce bez wizy i ważnego paszportu ? Do kiedy świadczenia z NFZ i ZUS na słowo honoru ?


Nie pytaj bo budowlaniec załatwi cię jak pewien czajnik!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Mydlnica niezalogowany
10 października 2024r. o 21:19
~~To sem ja J23 oryginal napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polak napisał(a): Ale się ukraińska pijawko zagotowałeś a niepotrzebnie bo jeszcze nam tu zejdziesz i znowu Polska będzie musiała gdzieś cię tu zakopać a ziemia u nas droga. Nawet ta pod cmentarnym płotem.
Przypominam ci że ta twoja Ukraina ledwo dyszy a tymczasem gospodarka Rosji w rok do roku zanotowała wzrost gospodarczy o ponad 5% .


Wypowiedź na plus za styl odjęte noty.....telemarku nie było :-)

osobiście to miałbym gdzieś te twoje ''noty'' tak jak pisanie czegoś tam o tym całym Mentzenie...
tym którego mam za zwykłego dupka a o którym już kiedyś pisałem dlaczego za takiego go mam...;D
po co mam to powtarzać skoro do ciebie takie rzeczy nie docierają a samemu Mentzenowi bliżej do Rosji niż do Unii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Zimowit niezalogowany
10 października 2024r. o 22:12
~~Różowawa Borówka napisał(a): Coś wiadomo ile Tusk przeznaczył na utrzymanie młodych byczków z kraju objętego wojną...? Do kiedy mogą nielegalnie przebywać w Polsce bez wizy i ważnego paszportu ? Do kiedy świadczenia z NFZ i ZUS na słowo honoru ?

jedna z przyczyn że w NFZ skarbiec świeci pustkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
10 października 2024r. o 23:23
Yogi wrócił z biedry mówi że pytał czy mają toaletę bo go przypiliło to powiedzieli mu że na zewnątrz jest drzewo.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tusk niezalogowany
11 października 2024r. o 7:39
~~Różowawa Borówka napisał(a): Coś wiadomo ile Tusk przeznaczył na utrzymanie młodych byczków z kraju objętego wojną...? Do kiedy mogą nielegalnie przebywać w Polsce bez wizy i ważnego paszportu ? Do kiedy świadczenia z NFZ i ZUS na słowo honoru ?


Życie nie ma ceny ., a to ich bliscy giną ,oni walczą żebyśmy my nie walczyli . Do kiedy tu będą ?Do czasu aż żaden ruski sałdat na Ukrainie ,nie pozostanie żywy . A to już niedługo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 października 2024r. o 8:06
Umiesz liczyć? Rosja nigdy nie miała problemu z liczebnością ludzi w armii . A Ukraina? Dzisiaj już robią łapanki bo ludzi brakuje a miliony Ukraińców uciekło przed poborem bo jakoś nie mają zamiaru umierać za podżegaczy wojennych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMA Orange zaprasza