Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Wowa niezalogowany
10 października 2024r. o 20:07
~~Sprawiedliwość plus napisał(a): Przestańcie się kłócić, młode byczki z ua natychmiast powinni być odesłani do domu, na front,pomoc tylko i wyłącznie dla kobiet i dzieci, Białorusini i ruscy natychmiastowa deportacja,bajki że to opozycja są dobre dla elektoratu peło , dosyć tej ściemy,my na nich kasę łożymy a ono nam się w oczy śmieje


Jaka deportacja , jaka deportacja , skoro tak to niech mi Kaczyński wróci 5 tyś. dolarów ,jakie dałem za wizę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 5 niezalogowany
10 października 2024r. o 20:09
~~Polak napisał(a): Ale się ukraińska pijawko zagotowałeś a niepotrzebnie bo jeszcze nam tu zejdziesz i znowu Polska będzie musiała gdzieś cię tu zakopać a ziemia u nas droga. Nawet ta pod cmentarnym płotem.
Przypominam ci że ta twoja Ukraina ledwo dyszy a tymczasem gospodarka Rosji w rok do roku zanotowała wzrost gospodarczy o ponad 5% .


Ile ty szczylu masz lat ,te kacapskie geny to masz po ojcu , kierowcy ruskiego TIRa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2024r. o 20:17
Ile mam lat?
JEDENAŚCIE I JESTEM MĄDRZEJSZY OD CIEBIE UKAIŃSKA ONUCO .
Dziadu jeden , synu pastucha kóz korzystający z ich walorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wymięknie niezalogowany
10 października 2024r. o 20:37
~~To sem ja J23 oryginal napisał(a): Zobaczcie opublikowany 3 godziny temu filmik na YT "Mentzen w debacie budżetowej za 2025 rok"...... Pięknie wyliczone i podsumowane.... Panie Janie masz odwagę obejrzeć te dwie minuty wystąpienia ? Odniesiesz się Pan czy znowu "PiS,PiS, PiS.....złodzieje, rozliczyć" ?


Yan jest z natury mało odważny i ma zawężone horyzonty. Wiedziałeś konia w klatkach na oczach ? Nie licz że obejrzy coś innego niż tewałem! Taka jego natura !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
10 października 2024r. o 20:43
~~ napisał(a): A może tak wypunktuj o ile nadążysz chociaż część afer twojej dawnej władzy. Później popiszemy o sukcesach obecnej.


Przypominam, jesteśmy w temacie "sukcesy nowego rządu" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Ogórecznik niezalogowany
10 października 2024r. o 20:52
~~Wymięknie napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To sem ja J23 oryginal napisał(a): Zobaczcie opublikowany 3 godziny temu filmik na YT "Mentzen w debacie budżetowej za 2025 rok"...... Pięknie wyliczone i podsumowane.... Panie Janie masz odwagę obejrzeć te dwie minuty wystąpienia ? Odniesiesz się Pan czy znowu "PiS,PiS, PiS.....złodzieje, rozliczyć" ?


Yan jest z natury mało odważny i ma zawężone horyzonty. Wiedziałeś konia w klatkach na oczach ? Nie licz że obejrzy coś innego niż tewałem! Taka jego natura !

W klatce to ciebie wychowywali pisowski przygłupie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyrk na wodzie niezalogowany
10 października 2024r. o 20:58
Mówisz że Janusza w klatce wychowali . HAHAH .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Goździk niezalogowany
10 października 2024r. o 20:58
~~Ochrowy Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wymięknie napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~To sem ja J23 oryginal napisał(a): Zobaczcie opublikowany 3 godziny temu filmik na YT "Mentzen w debacie budżetowej za 2025 rok"...... Pięknie wyliczone i podsumowane.... Panie Janie masz odwagę obejrzeć te dwie minuty wystąpienia ? Odniesiesz się Pan czy znowu "PiS,PiS, PiS.....złodzieje, rozliczyć" ?


Yan jest z natury mało odważny i ma zawężone horyzonty. Wiedziałeś konia w klatkach na oczach ? Nie licz że obejrzy coś innego niż tewałem! Taka jego natura !
W klatce to ciebie wychowywali pisowski przygłupie .

Dzięki za poprawkę POwski mule

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Gerresheimer zaprasza