Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA Wall Printers zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
5 maja 2024r. o 13:29
https://wolnemedia.net/zaczyna-to-wygladac-jak-otwarty-sezon-polowan-na-zydow/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Kleome niezalogowany
5 maja 2024r. o 13:54
oprych napisał(a): https://wolnemedia.net/zaczyna-to-wygladac-jak-otwarty-sezon-polowan-na-zydow/


'Putin morduje dzieci na Ukrainie? O tak, to ludobójstwo i mord! Izrael morduje dzieci w Strefie Gazy i jest „ok”, panuje cisza i dziwna zmowa milczenia. Co to są za jakieś podwójne standardy? Życie dziecka palestyńskiego jest mniej warte od życia dziecka z Ukrainy? Ach te zachodnie standardy, ach ten „cywilizowany zachód”. Ale jest to tak wyraźna aberracja, że tego po prostu nie da się już nie dostrzegać.'

to ja od siebie jeszcze dodam to...
ta barbarzyńska wg. 'yankee' Rosja śmiała użyć broni chemicznej ale nasze pociski ze zubożonym uranem to już ok.
ta wstrętna Rosja wg. 'yankee' śmiała użyć amunicji kasetowej ale to my i nasz 'sojusznik' i min. Polska nie podpisała się pod tym zakazem...
kiedy pociski tej wstrętnej Rosji trafiły w jakieś cywilne obiekty na Ukrainie to było barbarzyństwo ale nasze pociski które 'yankee' uważają za 'inteligentne' trafiły w szpital zabijając pielęgniarki i pacjentów to po prostu błąd 'systemu'

kiedy ktoś chce zaatakować NATO jest DISGUSTING AND EVIL ;D
ale samoloty NATO bombardujące Belgrad i Sarajewo jest OK.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Kleome niezalogowany
5 maja 2024r. o 13:55


''Putin morduje dzieci na Ukrainie? O tak, to ludobójstwo i mord! Izrael morduje dzieci w Strefie Gazy i jest „ok”, panuje cisza i dziwna zmowa milczenia. Co to są za jakieś podwójne standardy? Życie dziecka palestyńskiego jest mniej warte od życia dziecka z Ukrainy? Ach te zachodnie standardy, ach ten „cywilizowany zachód”. Ale jest to tak wyraźna aberracja, że tego po prostu nie da się już nie dostrzegać.''

to ja od siebie jeszcze dodam to...
ta barbarzyńska wg. ''yankee'' Rosja śmiała użyć broni chemicznej ale nasze pociski ze zubożonym uranem to już ok.
ta wstrętna Rosja wg. ''yankee'' śmiała użyć amunicji kasetowej ale to my i nasz ''sojusznik'' i min. Polska nie podpisała się pod tym zakazem...
kiedy pociski tej wstrętnej Rosji trafiły w jakieś cywilne obiekty na Ukrainie to było barbarzyństwo ale nasze pociski które ''yankee'' uważają za ''inteligentne'' trafiły w szpital zabijając pielęgniarki i pacjentów to po prostu błąd ''systemu''

kiedy ktoś chce zaatakować NATO jest DISGUSTING AND EVIL ;D
ale samoloty NATO bombardujące Belgrad i Sarajewo jest OK.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Psianka niezalogowany
5 maja 2024r. o 13:58
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Godecja napisał(a): Bardziej mnie interesuje jak obstawiłeś wczorajszy meczyk Świątek - Sabalenka
, jeżeli na Sabalenke to mnie ucieszy ……
;););)

a skąd to zainteresowanie?...potrzebujesz wsparcia finansowego? ;D
ale i to ci wyjaśnię skoro ma ci to sprawić radość...
jeden kupon gdzie obstawiłem Sabę faktycznie wypadł ...inny wszedł przynajmniej częściowo bo tam obstawiłem Świątek ale ...niepokoi mnie mecz Bingham'a bo obecnie przegrywa...liczę na to że chwilowo...

cieszysz się ?...to miłe ale i trochę śmieszne że w takich sprawach szukasz swoich małych przyjemności ...musisz być w nie strasznie ubogi ...;D


nie zaczepiaj , a nie będziesz zaczepianym pieniaczem …
tak Janie potrzebuje wsparcia finansowego na
pozew …
Hahaha ..


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Kleome niezalogowany
5 maja 2024r. o 14:03
więc niech ci twój ''przewodniczący'' pomoże...;D
już przehulałeś darowane ''srebrniki'' za strajki czy jakieś tam protesty?

ja ci tylko konspiratorze z ''bożej łaski'' odpowiadam ADEKWATNIE do twoich zaczepek...
a teraz wracam do tego co dla mnie jest ważne jako Polaka i patrioty...
ty kiś się dalej w tym swoim kwaśnym ,jadowitym sosie fałszywego patriotyzmu...

''Jednakże co ciekawe w mediach „głównego rynsztoku” nikt nie rozdziera szat i nie woła o antysemityzmie w USA, ale o antysemityzmie w Polsce to tak, zdecydowanie tak. Widzicie więc, że to kolejna intelektualna aberracja. Mnie to nie dziwi, gdyż media „głównego rynsztoku” to czysta propaganda, a was to dziwi? Zaczyna to wyglądać jak „otwarty sezon polowań na Żydów”. I co ciekawe na „zlecenie” samego państwa Izrael. Dziwne rzeczy oj dziwne.

Przygotujcie się na kolejne „lato miłości” ze strony wielu Amerykanów czy Brytyjczyków względem żydów. Żyd w Ameryce w 2024 roku może czuć teraz to, co czuli Żydzi w Berlinie w 1933 roku. Nastroje antyżydowskie przybrały wielce na sile także we Francji i właśnie w Niemczech. Ludzie są wściekli na to, co Izrael robi w Strefie Gazy. Przy okazji „po głowie” obrywają niewinni żydzi, którzy nie popierają mordu w Gazie. No, ale cóż, widać władzom Izraela to nie przeszkadza.

Widzicie Kochani, normalny człowiek chce pokoju i spokoju. Nasi „rządzący” prą jednak do wojny na większą skalę w Europie, a konkretnie na ziemiach już nie tylko ukraińskich, ale i polskich. Na to być zgody nie może, to jest po prostu zdrada narodowa. Podobnie na Bliskim Wschodzie, gdzie rozwiązanie jest banalnie proste, to jest utworzyć suwerenne państwo Palestyna. Ale widzicie, „oni” tego nie widzą, lub nie chcą widzieć, bo „im” na wojnie zależy. Dlatego też informacje o buntach społecznych będą coraz liczniejsze i bądźmy na to przygotowani.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~trojnarof niezalogowany
5 maja 2024r. o 14:15
Nasi „rządzący” prą jednak do wojny na większą skalę w Europie, a konkretnie na ziemiach już nie tylko ukraińskich, ale i polskich. Na to być zgody nie może, to jest po prostu zdrada narodowa. Podobnie na Bliskim Wschodzie, gdzie rozwiązanie jest banalnie proste, to jest utworzyć suwerenne państwo Palestyna. Ale widzicie, „oni” tego nie widzą, lub nie chcą widzieć, bo „im” na wojnie zależy. Dlatego też informacje o buntach społecznych będą coraz liczniejsze i bądźmy na to przygotowani.''


Najbezpieczniej będzie jak Putin pokona Ukrainę aby później zająć się Polską .Tylko aby nasi obywatele nie chcieli z ruskimi walczyć .U nich jest więcej wolności i demokracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec pstry niezalogowany
5 maja 2024r. o 14:30
Właśnie tak będzie najbezpieczniej. Pokonana Ukraina to bezpieczeństwo Polski i Europy. Bo Putin nie wejdzie w otwarty konflikt z NATO. Nie pisz tu bzdur że Polacy chcą walczyć z Rosją za Ukrainę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Kleome niezalogowany
5 maja 2024r. o 14:32
pisz Lucuś pisz...
ja w tym czasie pojadę na kawkę do dzieciaków...
a ty tu ''kozakuj''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza