Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielki protest rolników w Polsce rozpocznie się 9 lutego
~~Rudobrązowy Grzybień niezalogowany
8 lutego 2024r. o 14:52
~~skorn napisał(a): Świniopasy niech się za robotę wezmą a nie za blokowanie dróg. Ciągle tylko daj i daj , ciągle im mało . Czego mi nikt nie chce czegoś dać , na wszystko muszę zapracować ?

Nie wiem co robisz, ale postaw się w sytuacji, że przychodzi ktoś do twojego szefa i mówi by cię zwolnić bo on za połowę twojego wynagrodzenia będzie pracował. Cieszył byś się z takiego obrotu sprawy? Eurokołchoz narzucił rolnikom takie wymogi co do środków na produkcję rolną jednocześnie liberalizując handel z Ukrainą i Ameryką Południową gdzie żadnych wymogów nie ma a co za tym idzie koszty produkcji są o wiele mniejsze. I weź konkuruj. Dzisiaj doszło do tego, że jak ojciec przepisuje 30 czy 40 hektarów synowi i namawia go na prowadzenie dalej gospodarstwa to mu wielką krzywdę wyrządza. Stąd te opustoszałe wioski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paweł niezalogowany
8 lutego 2024r. o 14:58
~~Pszeniczny Kokornak napisał(a):
Otóż to. Od żniw się obijają, całą zimę mogą spać do południa a my za ten czas harujemy żeby dołożyć się do KRUS. Nie mają nic do roboty, to mogą protestować do wiosny.

Ty deklu o rolnictwie to wiesz tyle, że mleko to się bierze z kartonika z lodówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
8 lutego 2024r. o 15:07
~~Rudobrązowy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): Świniopasy niech się za robotę wezmą a nie za blokowanie dróg. Ciągle tylko daj i daj , ciągle im mało . Czego mi nikt nie chce czegoś dać , na wszystko muszę zapracować ?

Nie wiem co robisz, ale postaw się w sytuacji, że przychodzi ktoś do twojego szefa i mówi by cię zwolnić bo on za połowę twojego wynagrodzenia będzie pracował. Cieszył byś się z takiego obrotu sprawy? Eurokołchoz narzucił rolnikom takie wymogi co do środków na produkcję rolną jednocześnie liberalizując handel z Ukrainą i Ameryką Południową gdzie żadnych wymogów nie ma a co za tym idzie koszty produkcji są o wiele mniejsze. I weź konkuruj. Dzisiaj doszło do tego, że jak ojciec przepisuje 30 czy 40 hektarów synowi i namawia go na prowadzenie dalej gospodarstwa to mu wielką krzywdę wyrządza. Stąd te opustoszałe wioski

Ile firm uoadlo ile musiało się przebranżowić, ilu pracowników traciło i zmieniało pracę żeby zarobić na zobowiązania. Więc przestań sądzić farmazony, jesteście jedną niereformowalna grupą do wszystkiego wam dopłacić do KRUS do składki zdrowotnej idt. Ludzie już mają was i waszych pretensji dość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
8 lutego 2024r. o 15:13
Niech jadą na Warszawę blokować polityków a nie zwykłych ludzi! Jak ja mam wrócić jutro z trasy do domu? Wyjadę w nocy i nie wrócę bo zablokują strefę a tam mam bazę. Ja będę spał w budzie bo skończy się czas pracy a żona w 8 miesiącu ciąży będzie sama w domu?! To jest chore!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Miechunka niezalogowany
8 lutego 2024r. o 15:22
~~Kierowca napisał(a): Niech jadą na Warszawę blokować polityków a nie zwykłych ludzi! Jak ja mam wrócić jutro z trasy do domu? Wyjadę w nocy i nie wrócę bo zablokują strefę a tam mam bazę. Ja będę spał w budzie bo skończy się czas pracy a żona w 8 miesiącu ciąży będzie sama w domu?! To jest chore!
Dokładnie
Ale oni boją się osobówką do Wrocławia pojechać. A co dopiero traktorem do Warszawy.
Hemoroidy by mu nie wytrzymały. Odwdzięczymy się latem, jak kombajny ruszą na żniwa !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 lutego 2024r. o 15:23
~~Lekarz napisał(a): Wiesz ile w tym twoim polskim zdowym jedzeniu jest pestycydów, jak myślisz dlaczego ci niby rolnicy walczą o to żeby Unia nie ograniczała stosowania pestycydów. Polskie zdrowie ekologiczne jedzenie to mit.



Są ludzie dla których wszystko co polskie to złe , nic mi nie zostało jak uwierzyć Tobie " doktorku " .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Serioża zza Buga niezalogowany
8 lutego 2024r. o 15:25
A traktory to za pół melona i skąd ta kasa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 lutego 2024r. o 15:43
~~Niebieskawa Miechunka napisał(a): Jak rolnik straszy głodem, to tak jakby mówić o życiu w celibacie księdza i cnocie przydrożnej dziwki !!! Rolnicy, nie czas na pola azoty rozsypywać ??!?!?



Polski rolnik wie kiedy i ile nawozów użyć do produkcji rolnej , nawozy można stosować od 1 marca do 15 listopada .
Rolnik nie straszy głodem , rolnik ostrzega przed polityką eurokratów odnośnie rolnictwa i polityką klimatyczną .
Wolisz mąkę z owadów , zamiast wołowiny robaczki smażone lub gotowane twoja sprawa , nie dyktuj innym co mają robić .



Dopisane 08.02.2024r. o godz. 15:43:

~~skorn napisał(a): Świniopasy niech się za robotę wezmą a nie za blokowanie dróg. Ciągle tylko daj i daj , ciągle im mało . Czego mi nikt nie chce czegoś dać , na wszystko muszę zapracować ?



Masz ukończoną dobrą szkołę pogardy i nienawiści do ludzi wsi i ich ciężkiej pracy , tym wpisem zdałeś egzamin z wyróżnieniem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza