Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janiec, czy Jaworski? Kto zostanie wójtem gminy Bolesławiec?
~~Karmazynowa Pernecja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 17:04
No i niestety na samym powiedzeniu -Sprawdzam! sie skończy.
Przeciez oni nie biorą żadnej od[powiedzialności za swoje obietnice.
To chyba babcia klozetowa jest bardziej odpowiedzialna w swojej pracy( szanuję babcie kolozetowe). Bo odpowiada za papier i czystość . A radny za co odpowiada? ZA NIC!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 17:17
~~Karmazynowa Pernecja napisał(a): No i niestety na samym powiedzeniu -Sprawdzam! sie skończy.
Przeciez oni nie biorą żadnej od[powiedzialności za swoje obietnice.
To chyba babcia klozetowa jest bardziej odpowiedzialna w swojej pracy( szanuję babcie kolozetowe). Bo odpowiada za papier i czystość . A radny za co odpowiada? ZA NIC!


Myślę, że będzie to bardzo widoczne, bo przecież pan Andrzej Janiec zastał Gminę drewnianą, a zostawi murowaną, niczym Kazimierz Wielki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 19:34
I weźcie sobie telefony do tych radnych od Jańca.
Jak nie ma autobusu jak potrzebujesz to dzwonisz do takiego radnego czy gminnego czy powiatowego i ma cię zawieźć tam gdzie chcesz. Obiecał dobrą komunikację do miasta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Kolendra niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:19
Romek płatny artykuł..Sprytne sprytne. Ale na mądrość wyborców go nie wystarczy :) Janiec wygra.

Romka kampania ? Słaba, ale za to nie ma za co chwalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:37
~~Srebrnoszara Kolendra napisał(a): Romek płatny artykuł..Sprytne sprytne. Ale na mądrość wyborców go nie wystarczy :) Janiec wygr
Romka kampania ? Słaba, ale za to nie ma za co chwalić.


Lepsza gorsza kampania niż obietnice wyborcze bez pokrycia! Panie Andrzeju lub ktoś od Pana odpowie na moje pytania, mieliście dwa tygodnie i co? Nic, może być w formie filmiku - lubię je oglądać, są jak bajki dla grzecznych i nieświadomych dzieci :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Kolendra niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:54
~~Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrnoszara Kolendra napisał(a): Romek płatny artykuł..Sprytne sprytne. Ale na mądrość wyborców go nie wystarczy :) Janiec wygr
Romka kampania ? Słaba, ale za to nie ma za co chwalić.


Lepsza gorsza kampania niż obietnice wyborcze bez pokrycia! Panie Andrzeju lub ktoś od Pana odpowie na moje pytania, mieliście dwa tygodnie i co? Nic, może być w formie filmiku - lubię je oglądać, są jak bajki dla grzecznych i nieświadomych dzieci :)

Nie jestem z komitetu ( dla Ciebie "Pana") Jańca, ale anonimowi też bym nienodpowiedzial;) podpisz się T. Z czy inny XYZ ;) może odpowie :)

Co Pan Jaworski osiagnal przez 25 lat w urzędzie ? Czym się wyróżniał ?

Imie Andrzej dobrze pasuje do wójta! Niech będzie kolejny Andrzej ;)!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Forsycja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 21:00
~~Srebrnoszara Kolendra napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrnoszara Kolendra napisał(a): Romek płatny artykuł..Sprytne sprytne. Ale na mądrość wyborców go nie wystarczy :) Janiec wygr
Romka kampania ? Słaba, ale za to nie ma za co chwalić.


Lepsza gorsza kampania niż obietnice wyborcze bez pokrycia! Panie Andrzeju lub ktoś od Pana odpowie na moje pytania, mieliście dwa tygodnie i co? Nic, może być w formie filmiku - lubię je oglądać, są jak bajki dla grzecznych i nieświadomych dzieci :)

Nie jestem z komitetu ( dla Ciebie "Pana") Jańca, ale anonimowi też bym nienodpowiedzial;) podpisz się T. Z czy inny XYZ ;) może odpowie :)

Co Pan Jaworski osiagnal przez 25 lat w urzędzie ? Czym się wyróżniał ?

Imie Andrzej dobrze pasuje do wójta! Niech będzie kolejny Andrzej ;)!


Przepraszam, ja już się tak wkręciłam, że PAN JANIEC, jest po stronie mieszkańców, że pozwoliłam sobie użyć imienia. PRZEPRASZAM, TYLE MI NAOBIECYWAŁ, JAK TO BĘDZIE Z NAMI ROZMAWIAŁ, A TERAZ WŁAŚNIE WIDAĆ ILE WARTE SĄ TE JEGO OBIETNICE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Pernecja niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 21:02
Wolę Bolec info od istotnych! Na istotne był post o kandydacie do rady z mojego okragu, Pana P. Dałem komentarz negatywny ale nie został umieszczony. Ale na profilu pRomka same superlatywy. Weźcie się za uczciwa kampanię. Pozdrowienia z Kapuścianej Miejscowości ;)

Panie Janiec! Powodzenia!
Następny Festyn Kapuściany będzie lepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie