Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
We wtorek, 20 lutego, kolejne protesty rolników i utrudnienia w ruchu
14240
M21W2
8 marca 2024r. o 20:47
~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): Lucuś ...pewien znany strateg wojenny powiedział -by skutecznie walczyć ze swoim wrogiem należy poznać jego słabości...



Ty dla mnie nie jesteś wrogiem bardziej błaznem lub zabawką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Dabecja niezalogowany
8 marca 2024r. o 20:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomkowa Dabecja napisał(a):

Może i jestem nierozgarnięty , tobie mimo wszystko nie dorównam .

może?...no tak -ty może jeszcze o tym nie wiesz...;D
a mnie nie dorównasz bo zawsze będę od ciebie lepszy o jakieś trzy ,może cztery levelki ...

dobrze że przynajmniej to do ciebie dociera...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 marca 2024r. o 20:54
~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): to ty kmiocie nie dalej jak wczoraj straszyłeś mnie jakimś donosem i jakimś tam ''pociągnięciem''...;D



KMIOCIE nie błaznuj , jak największa łajza oszczekiwałeś mnie i moich kolegów z Solidarności , za takie oszczerstwa powinienem wspólnie z kolegami postawić ciebie tam gdzie zasłużyłeś , nie martw się nie zrobię
tego , jak już ci pisałem , chorym z nienawiści należą się WYRAZY WSPÓŁCZUCIA co niniejszym czynię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Dabecja niezalogowany
8 marca 2024r. o 20:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): Lucuś ...pewien znany strateg wojenny powiedział -by skutecznie walczyć ze swoim wrogiem należy poznać jego słabości...



Ty dla mnie nie jesteś wrogiem bardziej błaznem lub zabawką .

nie ściemniaj Lucuś...gdybyś mógł to zarżnął byś mnie bez wahania ...
jesteś nasiąknięty nienawiścią do mnie niczym gąbka ...
potwierdzają to twoje wcześniejsze wpisy ...a jest ich całkiem sporo...;D


tylko widzisz Lucuś ten''błazen lub zabawka'' orze cię ile wlezie a ty kmiotku nie masz nic na obronę ...;D
tylko odwracanie kota kitą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 marca 2024r. o 21:06
~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): a mnie nie dorównasz bo zawsze będę od ciebie lepszy o jakieś trzy ,może cztery levelki ...



To że jesteś osobą narcystyczną to wiem nie musisz dostarczać kolejnych dowodów .



Dopisane 08.03.2024r. o godz. 20:59:

~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): nie ściemniaj Lucuś...gdybyś mógł to zarżnął byś mnie bez wahania ...



Wiem że na forum masz przydomek" kaban ", nie martw się z mojej strony nic ci nie grozi .



Dopisane 08.03.2024r. o godz. 21:06:

Nie ma więcej pytań TROLL nakarmiony , do jutra Januszu Narcyzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Dabecja niezalogowany
8 marca 2024r. o 21:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomkowa Dabecja napisał(a): to ty kmiocie nie dalej jak wczoraj straszyłeś mnie jakimś donosem i jakimś tam ''pociągnięciem''...;D



KMIOCIE nie błaznuj , jak największa łajza oszczekiwałeś mnie i moich kolegów z Solidarności , za takie oszczerstwa powinienem wspólnie z kolegami postawić ciebie tam gdzie zasłużyłeś , nie martw się nie zrobię
tego , jak już ci pisałem , chorym z nienawiści należą się WYRAZY WSPÓŁCZUCIA co niniejszym czynię .

obszczekiwałem?
pisanie prawy jak ciebie i ich widzę z perspektywy lat ty nazywasz ''obszczekiwaniem''?
oszczerstwa?...gościu -wszystko co pisałem o nich to nie tylko moja ocena ale i ludzi mi obcych a od lat zajmującymi się ''s''
ciebie kmiotku nie współczucie blokuje tylko strach przed ośmieszeniem...
nie raz i nie dwa dawałem ci przykłady ''wałów'' jakie są ich dziełem...każdy z nich przemilczałeś obłudniku...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Dabecja niezalogowany
8 marca 2024r. o 21:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poziomkowa Dabecja

Wiem że na forum masz przydomek" kaban ", nie martw się z mojej strony nic ci nie grozi .

HAHAHAHAHA...a już się prawie bałem...;D
Lucuś -rychtuj czapkę na kolejny protest jak ''wodzu'' sobie zażyczy...;D
znowu pojawisz się na ''afiszu'' tylko zabierz ze sobą gogle a jak nie masz to ci użyczę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Dabecja niezalogowany
9 marca 2024r. o 8:57
pięknie i konkretnie podsumowują rolnicy to co zaczęło się dziać na protestach po tym jak swoje łapy przyłożył do tego ''przewodniczący'' ze swoją partyjką awanturników i klakierów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza