Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Otyłość - skuteczne sposoby na pozbycie się i utrzymanie zdrowej wagi?

~~Puszek Okruszek niezalogowany
5 maja 2024r. o 16:03
Mam 35 kg nadwagi przy wzroście 180 cm.
Próbowałam już różnych sposobów na własną rękę i z pomocą profesjonalistów. Jednak po szybkim uzyskaniu spadku, po pewnym czasie masa ciała wraca do poprzedniego punktu a nawet go przekracza. Efekt jojo.
Dziękuję za konkretne doświadczenia. Żartowania z siebie też próbowałam.
Ale to jest choroba i taka pomoc też nie jest skuteczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
7 maja 2024r. o 7:47
krakersy i woda bez gazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
7 maja 2024r. o 8:50
Mniej jeść ,nie spać po jedzeniu , pracować fizycznie , być w ruchu , i nie będzie nadwagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan AJ niezalogowany
8 maja 2024r. o 7:00
Zapraszamy na spotkania Anonimowych Jedzenioholików we czwartki o 19.45 w klubie "Zapiecek" na Jana Pawła 50 Do w budynku przedszkola, wejście za Dino.
Otyłość i inne formy niezdrowego jedzenia to choroba o złożonej postaci. Zrzucenie wagi to połowa problemu, trudniej potem to utrzymać. My korzystamy z 12 kroków. Więcej można o nas przeczytać na oficjalnej stronie. Nie wiem czy można tu wstawić link, dlatego nie daje.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan AJ niezalogowany
8 maja 2024r. o 7:06
Nie ma opłat. Można wcześniej napisać na [email protected] o więcej informacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Powój niezalogowany
8 maja 2024r. o 7:28
~~Jan AJ napisał(a): Zapraszamy na spotkania Anonimowych Jedzenioholików we czwartki o 19.45 w klubie "Zapiecek" na Jana Pawła 50 Do w budynku przedszkola, wejście za Dino.
Otyłość i inne formy niezdrowego jedzenia to choroba o złożonej postaci. Zrzucenie wagi to połowa problemu, trudniej potem to utrzymać. My korzystamy z 12 kroków. Więcej można o nas przeczytać na oficjalnej stronie. Nie wiem czy można tu wstawić link, dlatego nie daje.
Pozdrawiam

Niektórzy są otyli nie obzerajac się, więc takie kluby do dla znaczy hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan AJ niezalogowany
8 maja 2024r. o 10:00
~~Piwny Powój napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jan AJ napisał(a): Zapraszamy na spotkania Anonimowych Jedzenioholików we czwartki o 19.45 w klubie "Zapiecek" na Jana Pawła 50 Do w budynku przedszkola, wejście za Dino.
Otyłość i inne formy niezdrowego jedzenia to choroba o złożonej postaci. Zrzucenie wagi to połowa problemu, trudniej potem to utrzymać. My korzystamy z 12 kroków. Więcej można o nas przeczytać na oficjalnej stronie. Nie wiem czy można tu wstawić link, dlatego nie daje.
Pozdrawiam

Niektórzy są otyli nie obzerajac się, więc takie kluby do dla znaczy hehe

Nie jesteśmy 'klubem' np. w rodzaju klubu abstynenta dla alkoholików - niegdyś działały dwa takowe w Bolesławcu - 12 kroków to praca nad zmianą własnej podstawy i myślenia, w oparciu o wymianę doświadczeń - a to przynosi trwałą zmianę nawyków. Ale nie jest to metoda interwencyjna w rodzaju operacji bariatrycznej i wymaga czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Puszek Okruszek niezalogowany
8 maja 2024r. o 19:39
~~Puszek Okruszek napisał(a): Mam 35 kg nadwagi przy wzroście 180 cm.
Próbowałam już różnych sposobów na własną rękę i z pomocą profesjonalistów.

Dziękuję za wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza