Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~hi hi niezalogowany
17 lipca 2024r. o 21:24
Kamila ty chyba dawno nie miałaś dobrego palanta między nogami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jur niezalogowany
17 lipca 2024r. o 21:41
~~hi hi napisał(a): Kamila ty chyba dawno nie miałaś dobrego palanta między nogami .


Ciemno było ,cienias mówił że dom otwarty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ananas niezalogowany
17 lipca 2024r. o 22:23
Pani Burmistrz obiecała również , wóz strażacki ,dla Wykrot ale nic z tego nie będzie bo nie ma funduszy na taki zakup ,obiecanki ,obiecanki ,a gdzie realizacja????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
17 lipca 2024r. o 22:42
Macie to co chcieliście. ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca niezalogowany
17 lipca 2024r. o 22:54
Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~referendum niezalogowany
18 lipca 2024r. o 7:00
~~Wyborca napisał(a): Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .

Nie jestem od RR ale tak jak postępuje Świdrowa to krew mnie zalewa ,że na nią zagłosowałem i na dodatek namawiałem innych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Rezeda niezalogowany
18 lipca 2024r. o 7:47
~~referendum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .

Nie jestem od RR ale tak jak postępuje Świdrowa to krew mnie zalewa ,że na nią zagłosowałem i na dodatek namawiałem innych .

Boś głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Jastrzębiec niezalogowany
18 lipca 2024r. o 8:10
Boże!!! Co jest z tymi ludźmi. Wybrali burmistrza i plują . Niech kobieta działa . Tak wam dupę ściska ? Relich był 16 lat to teraz jest ona. Minie rok dwa to będą efekty. Po 2 miesiącach już ma przebudować pół gminy ? ? Normalna kobieta. Pewnie ludzie R. piszą bzdury . A jak idziemy tym tropem to pan Mierzwa gdzie są jego efekty ? Jak narazie chce spróbować zieleń w centrum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza