Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~xxxx niezalogowany
18 lipca 2024r. o 8:12
~~Cynamonowa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .

Nie jestem od RR ale tak jak postępuje Świdrowa to krew mnie zalewa ,że na nią zagłosowałem i na dodatek namawiałem innych .
Boś głupi.

Głupi to byłem ,że uwierzyłem jej kłamstwom .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Żeniszek niezalogowany
18 lipca 2024r. o 8:20
~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .

Nie jestem od RR ale tak jak postępuje Świdrowa to krew mnie zalewa ,że na nią zagłosowałem i na dodatek namawiałem innych .
Boś głupi.
Głupi to byłem ,że uwierzyłem jej kłamstwom .!


Idity na xuy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do cwela niezalogowany
18 lipca 2024r. o 8:29
~~Cynamonowy Żeniszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Rezeda napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Głosowałem ale żałuję, nic się nie dzieje. To widać że to pisze ta sama osoba. Trudno żeby coś się działo po 2 miesiącach. I tak są pierwsze sukcesy. Ale ludzie RR będą pisać że wyborcy zawiedzeni. Robią propagandę. Piszecie że na wóz strażacki nie starczy. Przecież już zaplanowane. A za co wybudujcie świetlicę w Gierałtowie ? O tym nie mówicie że na to pieniędzy nie ma do końca .

Nie jestem od RR ale tak jak postępuje Świdrowa to krew mnie zalewa ,że na nią zagłosowałem i na dodatek namawiałem innych .
Boś głupi.
Głupi to byłem ,że uwierzyłem jej kłamstwom .!

Idity na xuy.

Xuju, może chcesz się spotkać żebym oklepał ci tą durną nordę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Ogórecznik niezalogowany
18 lipca 2024r. o 9:14
Chłopie opamiętaj się, szkoda ręki na takich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca niezalogowany
18 lipca 2024r. o 9:55
Dużo ludzi ,było za nią ,teraz te osoby co oddały głos na nią,plują sobie w brodę żałują swojego wyboru ja też byłem za nią ale się przejechałem ,zero empatii namawiałem ludzi aby na nią głosowali co mam teraz z tego !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Fasola niezalogowany
18 lipca 2024r. o 10:08
~~Wyborca napisał(a): Dużo ludzi ,było za nią ,teraz te osoby co oddały głos na nią,plują sobie w brodę żałują swojego wyboru ja też byłem za nią ale się przejechałem ,zero empatii namawiałem ludzi aby na nią głosowali co mam teraz z tego !!!!!

A czego oczekiwałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Tamaryszek niezalogowany
18 lipca 2024r. o 11:42
~~Wyborca napisał(a): Dużo ludzi ,było za nią ,teraz te osoby co oddały głos na nią,plują sobie w brodę żałują swojego wyboru ja też byłem za nią ale się przejechałem ,zero empatii namawiałem ludzi aby na nią głosowali co mam teraz z tego !!!!!

Na kłamstwie daleko nie pojedzie. Zawistna baba tylko niszczy ludzi i ich wykorzystuje.Manipulantka niezła. Rodzina też się na niej poznała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
18 lipca 2024r. o 12:03
~~Ołowianoszara Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Dużo ludzi ,było za nią ,teraz te osoby co oddały głos na nią,plują sobie w brodę żałują swojego wyboru ja też byłem za nią ale się przejechałem ,zero empatii namawiałem ludzi aby na nią głosowali co mam teraz z tego !!!!!

A czego oczekiwałeś?

Jednego szczerego słowa DZIĘKUJĘ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza