Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
21 lipca 2024r. o 7:04
~~Lilioworóżowa Kalina napisał(a): I to byłoby coś, Lechoslawicze i Robertowicze po 20 latach zakopali by topór wojenny żeby obalić Świder. Hehehe

Myślę ,że jest to realne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roberto niezalogowany
21 lipca 2024r. o 7:11
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Starozłoty Len napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????
Już w lutym 2025 r. można zbierać podpisy . Komitet referendalny w organizacji
Gdzie można się zapisać do tego komitetu .


U mnie ,w otwartym domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
21 lipca 2024r. o 7:54
~~Roberto napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Starozłoty Len napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????
Już w lutym 2025 r. można zbierać podpisy . Komitet referendalny w organizacji
Gdzie można się zapisać do tego komitetu .

U mnie ,w otwartym domu .

~~Roberto napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Starozłoty Len napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????
Już w lutym 2025 r. można zbierać podpisy . Komitet referendalny w organizacji
Gdzie można się zapisać do tego komitetu .

U mnie ,w otwartym domu .

A może na Podleśnej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnywłos niezalogowany
21 lipca 2024r. o 9:31
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Robi sobie co chce wszędzie zabiera p Draga bo na niczym się nie zabardzo zna;) . Pierwsze już się poznały Wykroty i radna podziękowała udziału w klubie....

Oj Pani Świder się narobiło.Słyszalam że Wykroty to Pani priorytet a tu takie rzeczy nie ładnie postępuje Pani.
Najwięcej głosów miała Pani w Wykrotach i toczy wojnę z wsią przykre :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stevensah niezalogowany
21 lipca 2024r. o 9:32
During talks, this professional serves between the you and the potential client's agent. They can direct you to trustworthy experts, be they they're in house evaluation or financial counsel. After agreements are settled, this expert will arrange a home evaluation and discuss with you on possible adjustments, deciding who exactly covers the economic responsibility, whether it's you or the interested purchaser.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
21 lipca 2024r. o 10:09
~~Ciemnywłos napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Robi sobie co chce wszędzie zabiera p Draga bo na niczym się nie zabardzo zna;) . Pierwsze już się poznały Wykroty i radna podziękowała udziału w klubie....

Oj Pani Świder się narobiło.Słyszalam że Wykroty to Pani priorytet a tu takie rzeczy nie ładnie postępuje Pani.
Najwięcej głosów miała Pani w Wykrotach i toczy wojnę z wsią przykre :/


Cóż są też tacy w Wykrotach co na Nią nie głosowali po tym jak zrobiła zadymę o zbieranie przez rodziców na festynie na docieplenie szkoły. Jak już została Burmistrzem to nie przeszkadzały jej kolejne zbiorki na remont ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Ogórecznik niezalogowany
21 lipca 2024r. o 10:52
Ile żeście pieniędzy, zostawiliście pani burmistrz, czy tyko same długi, które trzeba spłacać,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
21 lipca 2024r. o 11:08
Przecież szła z zespołem z programem wyborczym Asia odnowiciel, Asia budowniczy a kasę miał załatwić Ten zły Robercik!!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza