Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~referendum niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:27
~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Len niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:31
~~referendum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????

Już w lutym 2025 r. można zbierać podpisy . Komitet referendalny w organizacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:54
~~Starozłoty Len napisał(a):
Ktoś napisał: ~~referendum napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~obiecanki cacanki napisał(a): Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !

Kiedy może być zorganizowane referendum o odwołanie burmistrza z tego co się orientuję to nie później niż w ostatnim roku kadencji ale nie orientuję się po jakim możliwym okresie początkowym ??????
Już w lutym 2025 r. można zbierać podpisy . Komitet referendalny w organizacji

Gdzie można się zapisać do tego komitetu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Veto niezalogowany
20 lipca 2024r. o 19:59
U Leszka, skoro ją wybrał teraz ja niech odwoła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brygada RR niezalogowany
20 lipca 2024r. o 20:02
~~Veto napisał(a): U Leszka, skoro ją wybrał teraz ja niech odwoła

I tak powinien zrobić ,ja go popieram !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Kalina niezalogowany
20 lipca 2024r. o 21:51
I to byłoby coś, Lechoslawicze i Robertowicze po 20 latach zakopali by topór wojenny żeby obalić Świder. Hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
20 lipca 2024r. o 22:35
Robi sobie co chce wszędzie zabiera p Draga bo na niczym się nie zabardzo zna;) . Pierwsze już się poznały Wykroty i radna podziękowała udziału w klubie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~www niezalogowany
21 lipca 2024r. o 6:17
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Robi sobie co chce wszędzie zabiera p Draga bo na niczym się nie zabardzo zna;) . Pierwsze już się poznały Wykroty i radna podziękowała udziału w klubie....

Nie dość , że miała tylko 5 radnych to jeszcze uciekają z jej klubu ?Świdrowa co ty wyprawiasz widać przerosło cię rządzenie Gminą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza