Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
19 lipca 2024r. o 19:55
~~Bordowy Ogórecznik napisał(a): W twoim domu, nie była, miałeś dom otwarty

U mnie dom był otwarty ale na wycieraczce leżały 3 amstafy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alfa niezalogowany
19 lipca 2024r. o 20:20
A u mnie Andrzej Judasz Drąg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Lepnica niezalogowany
19 lipca 2024r. o 21:14
~~Brudnozielony Lubczyk napisał(a): Pozorowane działania...... do dnia dzisiejszego nie opublikowała raportu z konsultacji wykorzystano jednych i zlekceważono drugich. Teraz pozoruje dzialanie w Godzieszowie..
Nie ma planu, zaplecza ani autorytetu


Myślę że co do zaplecza się mylisz i to dość mocno :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobieta niezalogowany
19 lipca 2024r. o 21:18
Jak zwykle Nowogrodziec to dno którzy tworzą słabi ludzie. Ja byłam na spotkaniu podczas kampanii i o straży nie padło słowo likwidacja tylko reorganizacja i rozbudowa do naszych potrzeb. Więc krytykują albo ludzie Relicha albo jego radni którzy też mają plan - doić gminę z diet za wszelką cenę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
19 lipca 2024r. o 21:27
No faktycznie zatrudnili jedną osobę o będa opracować na dwie zmiany i ta jedna osoba bedzie sama. Albo jedna osoba będzie strażnikiem przy parkingu szkoły bo inny dyrektor kasę bez odpowiedzialności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
19 lipca 2024r. o 21:41
~~Kobieta napisał(a): Jak zwykle Nowogrodziec to dno którzy tworzą słabi ludzie. Ja byłam na spotkaniu podczas kampanii i o straży nie padło słowo likwidacja tylko reorganizacja i rozbudowa do naszych potrzeb. Więc krytykują albo ludzie Relicha albo jego radni którzy też mają plan - doić gminę z diet za wszelką cenę [/cmi
A była mowa o kinie za 5 zł czy też k
~~Kobieta napisał(a): Jak zwykle Nowogrodziec to dno którzy tworzą słabi ludzie. Ja byłam na spotkaniu podczas kampanii i o straży nie padło słowo likwidacja tylko reorganizacja i rozbudowa do naszych potrzeb. Więc krytykują albo ludzie Relicha albo jego radni którzy też mają plan - doić gminę z diet za wszelką cenę

A było w kampanii o kinie za 5 zł czy też zmyślam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karol niezalogowany
20 lipca 2024r. o 6:55
~~Karminowy Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Dużo ludzi ,było za nią ,teraz te osoby co oddały głos na nią,plują sobie w brodę żałują swojego wyboru ja też byłem za nią ale się przejechałem ,zero empatii namawiałem ludzi aby na nią głosowali co mam teraz z tego !!!!!

Na kłamstwie daleko nie pojedzie. Zawistna baba tylko niszczy ludzi i ich wykorzystuje.Manipulantka niezła. Rodzina też się na niej poznała.

Chyba piszesz o sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obiecanki cacanki niezalogowany
20 lipca 2024r. o 15:46
Panie Leszku myślę myślę , że Pan tego tak nie zostawi i wypunktuje tą niewdzięcznicę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu