Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Mieszkanka niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 10:40
Akurat mam wiele znajomych w Urzędzie Miasta i to nie jest prawdą że ktoś został zwolniony. To nie jest prawdą a osoba powyżej kłamie. Ponadto jakie posadki ? Przecież żadnych pupili jak piszesz nie zatrudniła. Po co tyle kłamstw? Lepiej się weź za robotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 10:43
~~Mieszkanka napisał(a): Akurat mam wiele znajomych w Urzędzie Miasta i to nie jest prawdą że ktoś został zwolniony. To nie jest prawdą a osoba powyżej kłamie. Ponadto jakie posadki ? Przecież żadnych pupili jak piszesz nie zatrudniła. Po co tyle kłamstw? Lepiej się weź za robotę

A ja pracuję w gminie i wiem dokładniej od twoich znajomych . Przestańcie kłamać bo odechciewa się pracować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 11:26
~~Brązowopłowa Skimia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowożółty Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Wczoraj rozmawiałem z byłą już pracownicą Urzędu ,która po 24 latach pracy rozstała się z Gminą a przyczynę jaką podała to były zarzuty ,że jest kuzynką przewodniczącej Rady .

No to jawna dyskryminacja...karalne jeśli prawda
Zwolnili ją czy sama się zwolniła, proszę sprecyzować, bo wypowiedź powyżej jest nieprecyzyjna.

Ta Pani nie miała innego wyjścia jak zwolnić się po 24 latach pracy za porozumieniem stron ,na szczęście podjęła pracę w swoim zawodzie w DSDIK .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~były pracownik niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 11:37
~~Mieszkanka napisał(a): Akurat mam wiele znajomych w Urzędzie Miasta i to nie jest prawdą że ktoś został zwolniony. To nie jest prawdą a osoba powyżej kłamie. Ponadto jakie posadki ? Przecież żadnych pupili jak piszesz nie zatrudniła. Po co tyle kłamstw? Lepiej się weź za robotę

Wystarczy rozmowa przełożonego z pracownikiem i zasugerowanie ,że współpraca nie będzie się układała i taki pracownik sam poprosi o zwolnienie z pracy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adler niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 11:52
~~były pracownik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Akurat mam wiele znajomych w Urzędzie Miasta i to nie jest prawdą że ktoś został zwolniony. To nie jest prawdą a osoba powyżej kłamie. Ponadto jakie posadki ? Przecież żadnych pupili jak piszesz nie zatrudniła. Po co tyle kłamstw? Lepiej się weź za robotę

Wystarczy rozmowa przełożonego z pracownikiem i zasugerowanie ,że współpraca nie będzie się układała i taki pracownik sam poprosi o zwolnienie z pracy .

Już się sypie ... teraz wyjdzie w Gościszowie afera
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Veto niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 12:07
Lechu rób coś , bo widzisz co się dzieje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mia niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 12:55
~~Veto napisał(a): Lechu rób coś , bo widzisz co się dzieje !

No właśnie Lechu to twoje winne gowniane szczęście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 13:00
~~Mia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Veto napisał(a): Lechu rób coś , bo widzisz co się dzieje !

No właśnie Lechu to twoje winne gowniane szczęście

Sam sobie wyhodował wrzoda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza