Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Krystyna niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 13:28
Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Gajowiec niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 13:46
~~Krystyna napisał(a): Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.

Nie znasz to się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dbl niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 13:49
~~Krystyna napisał(a): Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.

Ja też jestem mieszkanką Bolesławca ale jak słyszę jak ona opluwała poprzedniego burmistrza to nie dziwię się niektórym wpisom, jad jest z dwóch stron ,szkoda ,że nie ma trzeciej osoby która by rozładowała to napięcie i poprowadziła tą Gminę dla dobra mieszkańców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Waroza niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 14:24
~~Krystyna napisał(a): Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.

Nie ma litości i nie będzie, ona też nie miała i będzie jeszcze przeklinać dzień za to chamstwo i nikczemność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brygada RR niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 15:46
~~Waroza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a): Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.

Nie ma litości i nie będzie, ona też nie miała i będzie jeszcze przeklinać dzień za to chamstwo i nikczemność

Bezwstydna kłamczucha .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Lubczyk niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 16:39
~~Brygada RR napisał(a): ~~Waroza napisał(a): Ktoś napisał: ~~Krystyna napisał(a): Jak się czyta wypowiedzi niektórych mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, to ogarnia przerażenie. Ile jadu wylewa się z ludzi, dajcie kobiecie i całej załodze spokojnie pracować. Zapoznajcie się z zasadami demokracji, została wybrana większością głosów.
Powinniście to uszanować, wspierać, a nie siać nienawiść. Pewnie w większości jesteście katolikami, więc "nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe".
Jestem mieszkanką Bolesławca, nie znam Pani Burmistrz, ale to Wasze "piekiełko" mnie przeraża, dlatego postanowiłam napisać.

Nie ma litości i nie będzie, ona też nie miała i będzie jeszcze przeklinać dzień za to chamstwo i nikczemność

Bezwstydna kłamczucha .!
Czerwonoudsta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Lędźwian niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 18:31
Czy już zaczeła pozywać bolecnatow?
Czy na teraz idą tylko straszaki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Narcyz niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 19:04
~~xyz napisał(a): Wczoraj rozmawiałem z byłą już pracownicą Urzędu ,która po 24 latach pracy rozstała się z Gminą a przyczynę jaką podała to były zarzuty ,że jest kuzynką przewodniczącej Rady .

Nie rozmawia się przez telefon w czasie jazdy tirem. Ktoś cie zrobił w konia a ty jak zakochana nastolatka uwierzyłeś we wszystko. Jak zwykle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza