Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Adler niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 21:17
~~Pomarańczowożółta Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonobrunatna Daglezja napisał(a): A niech im się powodzi. Zawistny nie jestem. Mam swoje i dobrze mi . Tylko ciągle się Tośka we wszystko wtrąca w gminie . Wie wszystko najlepiej a zamiast budować nowoczesną gminę to budują z Grześkiem i innymi skansen

Wam wszystko nie pasuje . Raz że nie robi nic , teraz że się wtrąca . Gminą nowoczesną , aby budować to potrzeba kasy . Kasą trzeba dobrze zarządzać a nie ogromne tysiące wydawać na imprezy .

Tośka rodz
~~Zielonobrunatna Daglezja napisał(a): A niech im się powodzi. Zawistny nie jestem. Mam swoje i dobrze mi . Tylko ciągle się Tośka we wszystko wtrąca w gminie . Wie wszystko najlepiej a zamiast budować nowoczesną gminę to budują z Grześkiem i innymi skansen

Tośka rodzinnie zbudowała ciężką pracą nowoczesne firmy i może pochwalić się majątkiem, samo nie przyszło. A Świder może czy się pochwalić - tą stodoła z cegły. No i co, że ma szkołe jak jest słabym nauczycielem i jeszcze gorszym kimś tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 21:37
Z tą Tośką to nie przesadzaj bo to jej mąż rozwinął biznes ,były czasy że wyliczał jej pieniądze jak szła do spożywczego na zakupy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Werty niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 21:46
~~qwerty napisał(a): Z tą Tośką to nie przesadzaj bo to jej mąż rozwinął biznes ,były czasy że wyliczał jej pieniądze jak szła do spożywczego na zakupy .

Ty wiesz … kto co rozwinął… myśl jak nie nauczyciel

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nauczyciel niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 22:10
Propo nauczycieli to jest git....Nauczyciel to dobro narodowe.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 22:17
~~Nauczyciel napisał(a): Propo nauczycieli to jest git....Nauczyciel to dobro narodowe.....

Ha ha ale nie wszyscy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ArmandoVem niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 22:22
kra2.at - kra2.at, kra2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adler niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 22:37
~~Nauczyciel napisał(a): Propo nauczycieli to jest git....Nauczyciel to dobro narodowe.....

Widać jedna już nałożyła koronę i jest czwartym królem, i osobliwością roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 5:43
Do roboty nieroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza