Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Pomarańczowożółty Tulipanowiec niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 15:24
A może by tak ktoś się wreszcie zabrał do pracy zamiast kombinować co zrobić żeby mieć większość w RM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Jesion niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 20:43
I co, za to że zwyciężył, to trza odwołać, chcesz do koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Bodziszek niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 21:09
~~Jasnoszary Jesion napisał(a): I co, za to że zwyciężył, to trza odwołać, chcesz do koryta

Niby kto zwyciężył ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Weto niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 19:40
~~Zielonożółty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoszary Jesion napisał(a): I co, za to że zwyciężył, to trza odwołać, chcesz do koryta

Niby kto zwyciężył ?

Na pewno wielkim przegranym jest Pan Leszek ,kiedyś wydymał go RR ,dzisiaj Świdrowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowa Kostrzewa niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 19:05
Pani Szelechowicz..Przewodnicząca Rady.Pyta pani o zatrudnienie szefa sztabu wyborczego p. Joanny Świder.Jakie ma wykształcenie itp.itd.Dla czego dostał stanowisko? Ile zarobi???Pytań wiele.A mnie ciekawi ,jakie pani ma wykształcenie‽ bo po tym co zaobserwowałam ,to chyba podstawowe .Skoro p.Jarosław poprowadził kampanie wyborczą p.Świder,która wygrała za pirwszym podejściem!!!! To znaczy,że jest dobry i "coś" umi/ w pani języku/.Skąd te pytania i oburzenie? Może coś potrafi i umiii i przyda sìę??,Chyba p.Burmistrz wie co robi??? No bo p.Szelechowicz nie wie,że się pyta???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rokitnik niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 21:52
~~Fioletowa Kostrzewa napisał(a): Pani Szelechowicz..Przewodnicząca Rady.Pyta pani o zatrudnienie szefa sztabu wyborczego p. Joanny Świder.Jakie ma wykształcenie itp.itd.Dla czego dostał stanowisko? Ile zarobi???Pytań wiele.A mnie ciekawi ,jakie pani ma wykształcenie‽ bo po tym co zaobserwowałam ,to chyba podstawowe .Skoro p.Jarosław poprowadził kampanie wyborczą p.Świder,która wygrała za pirwszym podejściem!!!! To znaczy,że jest dobry i "coś" umi/ w pani języku/.Skąd te pytania i oburzenie? Może coś potrafi i umiii i przyda sìę??,Chyba p.Burmistrz wie co robi??? No bo p.Szelechowicz nie wie,że się pyta???

Nepotyzm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Tunbergia niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 22:12
~~Fioletowa Kostrzewa napisał(a): Pani Szelechowicz..Przewodnicząca Rady.Pyta pani o zatrudnienie szefa sztabu wyborczego p. Joanny Świder.Jakie ma wykształcenie itp.itd.Dla czego dostał stanowisko? Ile zarobi???Pytań wiele.A mnie ciekawi ,jakie pani ma wykształcenie‽ bo po tym co zaobserwowałam ,to chyba podstawowe .Skoro p.Jarosław poprowadził kampanie wyborczą p.Świder,która wygrała za pirwszym podejściem!!!! To znaczy,że jest dobry i "coś" umi/ w pani języku/.Skąd te pytania i oburzenie? Może coś potrafi i umiii i przyda sìę??,Chyba p.Burmistrz wie co robi??? No bo p.Szelechowicz nie wie,że się pyta???


Pyta się ponieważ nie widać ogłoszenia na BIP, jest to sfera publiczną. Dodatkowo Pani jest radni i każdy ma prawo się zgłosić do radnego z problemem.

Czy już głos mieszkańca po kampanii się nie liczy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Lnica niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 23:08
~~Rudobrązowa Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Kostrzewa napisał(a): Pani Szelechowicz..Przewodnicząca Rady.Pyta pani o zatrudnienie szefa sztabu wyborczego p. Joanny Świder.Jakie ma wykształcenie itp.itd.Dla czego dostał stanowisko? Ile zarobi???Pytań wiele.A mnie ciekawi ,jakie pani ma wykształcenie‽ bo po tym co zaobserwowałam ,to chyba podstawowe .Skoro p.Jarosław poprowadził kampanie wyborczą p.Świder,która wygrała za pirwszym podejściem!!!! To znaczy,że jest dobry i "coś" umi/ w pani języku/.Skąd te pytania i oburzenie? Może coś potrafi i umiii i przyda sìę??,Chyba p.Burmistrz wie co robi??? No bo p.Szelechowicz nie wie,że się pyta???


Pyta się ponieważ nie widać ogłoszenia na BIP, jest to sfera publiczną. Dodatkowo Pani jest radni i każdy ma prawo się zgłosić do radnego z problemem.

Czy już głos mieszkańca po kampanii się nie liczy?

Nigdy się nie liczył . Dobrze że koryto jest , a co tam mieszkańcy . Smutne to że jej mieszkańcy co dali jej głosy już się nie liczą . A co do wykształcenia to nikogo nie powinno interesować jakie ma ten czy tamta . Świdrowa z wykształceniem też nie radzi sobie . Nie oceniaj ludzi , bo ci co go nie mają , ważne że radzą sobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza