Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Żółtopomarańczowa Hortensja niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 15:47
Wiela un płaci, sygnalistom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Kosaciec niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 15:50
~~Rudawa Krzewuszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bananowy Dzwonek napisał(a): Był poruszany temat tego na jakiej umowie zostałeś zatrudniony w urzędzie bo nie oglądam od początku?


No to morda w kubeł , po co tu pyszczysz ?


Gorąco dzisiaj, ale by wjechał zimny browar. Czujesz to gul gul gul...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~deWotum niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 15:53
80 osób tylko ogląda, wiesz co to znaczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Ciemiernik niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 15:59
Jak tak na to patrzę to żałuję, że wiem kto rządzi tą umęczoną gminą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Miesiącznica niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 17:02
~~Szmaragdowozielony Ciemiernik napisał(a): Jak tak na to patrzę to żałuję, że wiem kto rządzi tą umęczoną gminą .

A mi żal ludzi co oddali na nią głos . To oni przyczynili się , że gmina kuleje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Len niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 17:32
~~Pomidorowa Tawuła napisał(a): Oglądam teraz sesję i burmistrzowa chwali się radnym ile to głosów zdobyła w wyborach. Ponad 2600 i mówi do nich, że nikt z nich tyle nie otrzymał. Niech jej ktoś powie, że jest coś takiego jak okręgi wyborcze i cała gmina nie może głosować na jednego radnego .. Ręce opadają

Aśka takie głupoty to mogłaś uczniom opowiadać,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twoja stara niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 18:00
No nie mogę radni WiD zaprzeczają, że to nie oni wrzucają skany interpelacji na profil fejsbukowy Współpraca Doświadczenie. To kto go prowadzi? Daliście się naiwnie zmanipulować akceptując zaproszenia do znajomych myśląc, że to ktoś od was robi czy coś ćpiecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Miesiącznica niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 18:13
~~Twoja stara napisał(a): No nie mogę radni WiD zaprzeczają, że to nie oni wrzucają skany interpelacji na profil fejsbukowy Współpraca Doświadczenie. To kto go prowadzi? Daliście się naiwnie zmanipulować akceptując zaproszenia do znajomych myśląc, że to ktoś od was robi czy coś ćpiecie?

Bardzo bobrze , że pokazują publicznie niech wszyscy wiedzą . A radni jej to dopiero porażka . Mówi to samo wiele razy jeden bełkot bo im żal , że nie otrzymała tego co chcieli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.