Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Karol niezalogowany
4 lipca 2024r. o 17:34
Białoszary Eukomis.100% racji.Popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Grujecznik niezalogowany
4 lipca 2024r. o 18:05
~~Białoszary Eukomis napisał(a): Logika jest taka że Burmistrz wygrała o 600 głosów więcej od Relicha ale w większości Ci sami co głosowali na Świder zagłosowali na radnych od byłego burmistrza. Czy wyborcy myśleli że to będzie świetny układ ? Że się pokochają. Już widać że robią jej pod górę . Najbardziej Szelechowicz. Osoba o najmniejszych kompetencjach najwięcej ma do powiedzenia. Wybrałem Świder i chce aby dali jej szansę rządzić . A jak nie to niech radni podadzą się do dymisji

Ja też dałem jej głos i bardzo żałuję . A dlaczego mają podać się do dymisji , bo ty tak chcesz? Teraz wiem , że oni mają rację . A co do Antoniny to nie oceniaj a nie będziesz oceniany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Hortensja niezalogowany
4 lipca 2024r. o 18:11
Już po ślubowaniu, koniec kropka pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Eukomis niezalogowany
4 lipca 2024r. o 22:38
~~Modrawy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Białoszary Eukomis napisał(a): Logika jest taka że Burmistrz wygrała o 600 głosów więcej od Relicha ale w większości Ci sami co głosowali na Świder zagłosowali na radnych od byłego burmistrza. Czy wyborcy myśleli że to będzie świetny układ ? Że się pokochają. Już widać że robią jej pod górę . Najbardziej Szelechowicz. Osoba o najmniejszych kompetencjach najwięcej ma do powiedzenia. Wybrałem Świder i chce aby dali jej szansę rządzić . A jak nie to niech radni podadzą się do dymisji

Ja też dałem jej głos i bardzo żałuję . A dlaczego mają podać się do dymisji , bo ty tak chcesz? Teraz wiem , że oni mają rację . A co do Antoniny to nie oceniaj a nie będziesz oceniany .


Jeśli popierasz Antoninę to nie głosowałeś na Świder. Nie kompromituj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Ślazówka niezalogowany
5 lipca 2024r. o 6:52
Byłeś, widziałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Brodia niezalogowany
5 lipca 2024r. o 8:40
2 tygodnie byłem na wczasach ,wyłączyłem całkowicie internet ,dzisiaj przyjeżdżam i co widzę ,dalej w Gminie Nowogrodziec nawalanka .ludzie ogarnijcie się ,chyba w całej Polsce nie ma tylu dziwny czlowiek ów .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Maciejka niezalogowany
5 lipca 2024r. o 9:18
~~Białoszary Eukomis napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modrawy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Białoszary Eukomis napisał(a): Logika jest taka że Burmistrz wygrała o 600 głosów więcej od Relicha ale w większości Ci sami co głosowali na Świder zagłosowali na radnych od byłego burmistrza. Czy wyborcy myśleli że to będzie świetny układ ? Że się pokochają. Już widać że robią jej pod górę . Najbardziej Szelechowicz. Osoba o najmniejszych kompetencjach najwięcej ma do powiedzenia. Wybrałem Świder i chce aby dali jej szansę rządzić . A jak nie to niech radni podadzą się do dymisji

Ja też dałem jej głos i bardzo żałuję . A dlaczego mają podać się do dymisji , bo ty tak chcesz? Teraz wiem , że oni mają rację . A co do Antoniny to nie oceniaj a nie będziesz oceniany .

Jeśli popierasz Antoninę to nie głosowałeś na Świder. Nie kompromituj się.

A gdzie tu napisałem , że popieram Antoninę? Ty nawet czytać nie potrafisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
6 lipca 2024r. o 7:05
Świdrowa tobie faktycznie po wyborach się pokręciło !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza