Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Oranżowy Czosnaczek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 15:55
~~hi hi napisał(a): Ale się ubawiłem na wieść o nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej pana R który starał się o pracę w UM Bolesławiec jako zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego .gdzie Piotruś go nie zaakceptował .


Jak na razie to w UM Bolesławiec cieszą się z odpływu wieloletnich, doświadczonych pracowników UM Nowogrodziec, którzy wybierają ten pierwszy urząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biedna gmina niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:47
Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Irezyna niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:16
~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Kiedyś tak mówili o Relichu i jego zastępcy Szefcu o ile pali, a Relich się zasiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 5 niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:23
~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cezar niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:24
~~Oranżowy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~hi hi napisał(a): Ale się ubawiłem na wieść o nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej pana R który starał się o pracę w UM Bolesławiec jako zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego .gdzie Piotruś go nie zaakceptował .


Jak na razie to w UM Bolesławiec cieszą się z odpływu wieloletnich, doświadczonych pracowników UM Nowogrodziec, którzy wybierają ten pierwszy urząd.


A gdzie ten odpływ?.Jedna zdesperowana osoba zwolniła się bo ktoś jej obiecał po wyborach awans ale niestety nie udało się . To postanowiła poszukać szczęścia gdzieś indziej. I tyle . Nie słyszałem żeby kogoś zwolnili?.jak zwykle ktoś sieje ferment
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:25
~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Pierwsza będzie może i krótka ale radnych też . Kolejna będzie już spokojna na luzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Mieczyk niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:49
~~hi hi napisał(a): Ale się ubawiłem na wieść o nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej pana R który starał się o pracę w UM Bolesławiec jako zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego .gdzie Piotruś go nie zaakceptował .

Chyba bał się, że go z czasem powoli wygryzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:50
Nieźle już obrażają pracowników którzy wnieśli duży wkład w rozwój miasta- dobra zmiana. Po pierwsze mieszkaniec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.