Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Cezar niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:19
~~Atramentowy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~baor napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Jabłoń napisał(a): Zastępca napewno jest na wylocie. Każdy o tym wie kto myśli logicznie. Myślę że on też wie i czuje to. Sorry takie jest życie. Nie można popierać dwóch skrajności. A kto nim zostanie to też można się domyśleć. Napewno ktoś z bliskiego otoczenia Świdrowej. Ameryki nikt tu nie odkryje. Sztabowiec odpada, Lechu też, więc zostaje S. Lepszy on niż jakiś stary komuch

Ja mam pytanie ,co jeszcze robi w tym Urzędzie mecenas P, który przez lata czołgał po sądach razem z RR Świdrową i pana Lesława ,jak słyszę to obecnej burmistrz to nie przeszkadza ,tak to jest jak się ktoś pcha do rządzenia nie mając zaplecza .
Dziwie się Panu Dragowi że Tam siedzi. Powinien już dawno odejść.


Powinien to fakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~paszoł won niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:32
~~idi ty na xuy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??

Ciebie fiucie myślenie nie boli bo nie masz mózgu i nie myślisz .!

Ojca swego znasz ?
Ty bękarcie nawet nie wiesz ilu pukało twoją starą ,!

Ale nie Ruski TIR-owiec , jak kopiejki twoją . Tfu.

Cwelu twojej starej to nie miałem tylko ja i pies sołtysa !.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 cm niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:41
~~paszoł won napisał(a):
Ktoś napisał: ~~idi ty na xuy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??

Ciebie fiucie myślenie nie boli bo nie masz mózgu i nie myślisz .!

Ojca swego znasz ?
Ty bękarcie nawet nie wiesz ilu pukało twoją starą ,!

Ale nie Ruski TIR-owiec , jak kopiejki twoją . Tfu.
Cwelu twojej starej to nie miałem tylko ja i pies sołtysa !.


Masz czym ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:45
~~8 cm napisał(a):
Ktoś napisał: ~~paszoł won napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~idi ty na xuy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??

Ciebie fiucie myślenie nie boli bo nie masz mózgu i nie myślisz .!

Ojca swego znasz ?
Ty bękarcie nawet nie wiesz ilu pukało twoją starą ,!

Ale nie Ruski TIR-owiec , jak kopiejki twoją . Tfu.
Cwelu twojej starej to nie miałem tylko ja i pies sołtysa !.

Masz czym ???

Jak by ci cwelu wyrósł z przodu taki ząb to zagryzł byś całą wioskę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 niezalogowany
10 lipca 2024r. o 20:53
~~ha ha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 cm napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~paszoł won napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~idi ty na xuy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??

Ciebie fiucie myślenie nie boli bo nie masz mózgu i nie myślisz .!

Ojca swego znasz ?
Ty bękarcie nawet nie wiesz ilu pukało twoją starą ,!

Ale nie Ruski TIR-owiec , jak kopiejki twoją . Tfu.
Cwelu twojej starej to nie miałem tylko ja i pies sołtysa !.

Masz czym ???
Jak by ci cwelu wyrósł z przodu taki ząb to zagryzł byś całą wioskę !


Miastowy Pan jestem, nie wiejskim ciulem , matki spytaj ulży mi za 50zł ? Z połykiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ha ha niezalogowany
10 lipca 2024r. o 21:33
~~pytanie za 50 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~8 cm napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~paszoł won napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~idi ty na xuy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha ha napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~biedna gmina napisał(a): Ja myślę że to będzie najkrótsza kadencja urzędującego burmistrza w dziejach Samorządu .


Co robisz myślisz, i jak ci z tym, boli ??

Ciebie fiucie myślenie nie boli bo nie masz mózgu i nie myślisz .!

Ojca swego znasz ?
Ty bękarcie nawet nie wiesz ilu pukało twoją starą ,!

Ale nie Ruski TIR-owiec , jak kopiejki twoją . Tfu.
Cwelu twojej starej to nie miałem tylko ja i pies sołtysa !.

Masz czym ???
Jak by ci cwelu wyrósł z przodu taki ząb to zagryzł byś całą wioskę !

Miastowy Pan jestem, nie wiejskim ciulem , matki spytaj ulży mi za 50zł ? Z połykiem ?

To ty cwelu swojej matce dajesz 50 zł za to że ci tą brudną pałę połyka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Jeżyna niezalogowany
10 lipca 2024r. o 21:46
Szef sztabu ma szeroki wachlarz epitetów, tylko nie pomyl okien przeglądarki bo będzie niezręcznie na urzędowym profilu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kompromitacja niezalogowany
10 lipca 2024r. o 21:54
Żenująca jest ta gmina ,ogłosili miesięcznice w sprawie zabudowy Placu Wróblewskiego ,będą spotykać się przeciwnicy i zwolennicy zabudowy i wygłaszać swoje argumenty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza