Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dla nich najważniejsza jest przyjaźń i solidarność -[WIDEO]
~~Granatowoczarny Rdest niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 8:15
~~Ciemnoczekoladowy Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistozielona Glicynia napisał(a): 25 lat pracy i emerytura prawie 8 koła, plus za wyngiel deputat 5 kafli. Nam się żyje.
Jestem górnikiem,pokaż mi emeryta po 25-ciu latach pracy z taką emeryturą i takim deputatem a oddam CI moją jedną wypłatę.

BEZ PROBLEMU TYLKO ZE OBYWATEL WIESLAW WYJECHAL NA ZBIOR OGORKOW DO DE-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Robinia niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 9:10
~~Granatowoczarny Rdest napisał(a): stara gwardia tzw-

Stara gwardia ludowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cichy niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 12:43
Jestem absolwentem tej szkoły, a od1972 roku pracowałem na dole kopalni Konrad do emerytury. Nie poznaję żadnego z nich.
Albo tak się zmienili albo ich górnictwo skończyło się na praktykach w szkole TGR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Powojnik niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 13:56
Po 518 latach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Powojnik niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 13:57
~~Cichy napisał(a): albo

Pan Hetel

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ognik niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 15:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Słonecznik niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 18:25
~~Zielonożółty Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Orzechowa Katalpa napisał(a): Prawdziwosc słów a czyny to dwie różne sprawy. I po co pokaz w mediach..?

Po to żeby taki buc jak ty mógł pisać te bzdury ,brawo i szacunek Panowie Górnicy .
buc jestes ty do potegi nic nie widze złego w komentarzu idz do oslej ławki

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gosc niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 18:28
~~Orzechowa Katalpa napisał(a): Prawdziwosc słów a czyny to dwie różne sprawy. I po co pokaz w mediach..?
w punkt ale nawet takie wspomnienia sa warte blasku fleszy.niech na starosc ie ciesza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza