Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Jurek niezalogowany
3 września 2024r. o 9:36
Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~raus niezalogowany
3 września 2024r. o 9:42
~~Jurek napisał(a): Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.

Jurek ty tumanie udajesz Niemca a jesteś folksdojczem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowe Przymiotno niezalogowany
3 września 2024r. o 9:49
~~raus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.

Jurek ty tumanie udajesz Niemca a jesteś folksdojczem .


Zauważ jakim łatwym obiektem do manipulacji jesteś , wystarczy tylko lekka podpucha i już złapany jesteś na lep jak wyborca rządów z trzynastego grudnia,
można tobą sterować jak joystickiem do PlayStation….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowe Przymiotno niezalogowany
3 września 2024r. o 9:53
~~raus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.

Jurek ty tumanie udajesz Niemca a jesteś folksdojczem .


Jawohl, jawohl deine liebste Getränk ist bestimmt Alkohol ..;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Gailadia niezalogowany
3 września 2024r. o 9:56
~~Czarnobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Wylewny to tu byli ci obaj od więzy braterskich . Jeden szczegółowo opisywał ilu to ich było w domu rodzinnym ,coś tam nawet o matce pisał a drugi poszedł w swojej wylewności jeszcze dalej pisząc że pochodzi z patologicznej rodziny.Dla ścisłości by tu nie straszyć -nadal jest to na stronach portalu.


A cóż to nadzwyczajnego odkryłeś , Amerykę ???
ważne że nie brnął dalej , dzisiaj jest szanowanym
w miejscu zamieszkania , ustatkowanym obywatelem
Polski , zamieszkującym na terytorium Niemiec …
Wiem żal ci ……… , wiesz pewnie co mam na myśli …
a może mam się wstydzić pochodzenia..??
dla zaspokojenia twojego EGO …
Śmieszny człowieczku ..?

Jurek nie denerwuj się chłopie...;D
ja po prostu czytałem wczoraj jeden z twoich wpisów i to tylko nawiązanie do jego treści...
jak widzisz nie muszę tu być żadnym ''kolumbem'' bo sami o sobie tak wiele napisaliście więc co tu się dziwić wpisom jakichś ''waszych znajomych''?
dzisiaj piszesz że jesteś ''szanowanym ,ustatkowanym obywatelem'' i chwała ci za to ...nie każdemu się to udaje...
ja przed laty zrobiłem podobnie ....
zrobiłem sobie swoje osobiste ''sito'' i dzisiaj z ''miliona'' kolegów i znajomych pozostali ci którym mogę ufać i na których mogę liczyć...
tylko nie pisz mi że czegoś mi tu żal bo chyba zaczynasz iść po raz kolejny w teorie ''co to nie ty'' ...;D
ale pomyśl ...co mi do twojego pochodzenia?...guzik mnie ono obchodziło i obchodzi czy wy jesteście z ''nizin '' czy ''wyżyn'' społecznych...ale skąd więc wasze zdziwienie że po waszych wpisach pojawiają się tu tacy co drą z was ''łacha''?
sami się wystawialiście na ''strzał'' ... nie pisz bzdur o jakimś moim ''ego'' bo nie ma tu nikogo kto by tak jak wy nie starał się go próbować budować...

''śmieszny człowieczku''....;D
teraz czas na STS...

Navarro - Badosa....sztywna ''jedynka''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
3 września 2024r. o 9:59
~~Czarnobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~raus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.

Jurek ty tumanie udajesz Niemca a jesteś folksdojczem .

Zauważ jakim łatwym obiektem do manipulacji jesteś , wystarczy tylko lekka podpucha i już złapany jesteś na lep jak wyborca rządów z trzynastego grudnia,
można tobą sterować jak joystickiem do PlayStation….

;]
100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Winobluszcz niezalogowany
3 września 2024r. o 13:45
~~Rdzawobrązowa Gailadia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Wylewny to tu byli ci obaj od więzy braterskich . Jeden szczegółowo opisywał ilu to ich było w domu rodzinnym ,coś tam nawet o matce pisał a drugi poszedł w swojej wylewności jeszcze dalej pisząc że pochodzi z patologicznej rodziny.Dla ścisłości by tu nie straszyć -nadal jest to na stronach portalu.


A cóż to nadzwyczajnego odkryłeś , Amerykę ???
ważne że nie brnął dalej , dzisiaj jest szanowanym
w miejscu zamieszkania , ustatkowanym obywatelem
Polski , zamieszkującym na terytorium Niemiec …
Wiem żal ci ……… , wiesz pewnie co mam na myśli …
a może mam się wstydzić pochodzenia..??
dla zaspokojenia twojego EGO …
Śmieszny człowieczku ..?

Jurek nie denerwuj się chłopie...;D
ja po prostu czytałem wczoraj jeden z twoich wpisów i to tylko nawiązanie do jego treści...
jak widzisz nie muszę tu być żadnym ''kolumbem'' bo sami o sobie tak wiele napisaliście więc co tu się dziwić wpisom jakichś ''waszych znajomych''?
dzisiaj piszesz że jesteś ''szanowanym ,ustatkowanym obywatelem'' i chwała ci za to ...nie każdemu się to udaje...
ja przed laty zrobiłem podobnie ....
zrobiłem sobie swoje osobiste ''sito'' i dzisiaj z ''miliona'' kolegów i znajomych pozostali ci którym mogę ufać i na których mogę liczyć...
tylko nie pisz mi że czegoś mi tu żal bo chyba zaczynasz iść po raz kolejny w teorie ''co to nie ty'' ...;D
ale pomyśl ...co mi do twojego pochodzenia?...guzik mnie ono obchodziło i obchodzi czy wy jesteście z ''nizin '' czy ''wyżyn'' społecznych...ale skąd więc wasze zdziwienie że po waszych wpisach pojawiają się tu tacy co drą z was ''łacha''?
sami się wystawialiście na ''strzał'' ... nie pisz bzdur o jakimś moim ''ego'' bo nie ma tu nikogo kto by tak jak wy nie starał się go próbować budować...

''śmieszny człowieczku''....;D
teraz czas na STS...

Navarro - Badosa....sztywna ''jedynka''


Komu Janie chcesz oczy zamydlić , nikt oprócz ciebie nie wyciąga wpisów z przed ……
a tobie po prostu się nudzi … taki masz charakterek , wciągasz ,wciągasz , a jak się natrafi
niekumaty do go ……… wiesz gdzie , na ten LEP łap lepiej muchy …;);)
prawdopodobnie jesteś krystaliczny …… , ujmę to moim zdaniem łatwy i przejrzysty .
Śmieszny człowieczku ……… a nie jest prawdą … ???? , już kiedyś odpisywałeś bym ciebie nie prostował …… to jeszcze raz ci podpowiem , w twoim wieku ( już nie produktywnym) bierze się wnuki idzie na spacer , politykę pozostaw tym co mają co najmniej podstawowe pojęcie … a koszyczek i do lasu nie lepiej ?? … łapki się nie będą trzęsły , dotlenisz się , a i stres powoli zniknie … więcej czasu poświęcaj na STS … może kiedyś ……? trafisz grubo .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 14:12
nie przeżywaj...;D
właśnie takie wpisy sprzed lat pokazują dawną czyjąś głupotę a z której współczesny nie wyciągnął żadnych wniosków...
właśnie takich wpisów dzisiaj się boją ci którzy chcą obecnie robić za ''kryształów'' myśląc przy tym że wszystko im zapomniano...
a tu ''zonk''...;D
gdzie ja kogoś w coś ''wciągam''?
masz jakiś obowiązek odnosić się do moich postów?...nie masz...
ale ty masz taką POTRZEBĘ...bez tego czujesz się tak jakby ci ktoś tlen odbierał...ty ''musisz bo inaczej się udusisz'' ;D

a co tam z twoim wiekiem ?...''młodzieniaszku''
ty po spacerze z wnukami? ;D
po tym poście paluszki już nie drżą ?...wyładowałeś swoje frustracje?...odstresowałeś się ? ;D
twój obskurantyzm aż kłuje w oczy a niemoc jaką się tu popisujesz mnie tylko rozśmiesza...
pisz dalej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.