Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Oprócz walki z żywiołem, ludzie muszą mierzyć się z bezdusznymi, pełnymi pogardy komentarzami"
~~Bolecnauta niezalogowany
5 godz. 7 min. temu
Panie Bernardzie ludzie ludziom zgotowali ten los. Przecież tyle darów gm. Bolesławiec przyjęła od gminy z Podkarpacia to było parę autwypelnionych po brzegi z darami dla powodzian jeszcze nasi też reagowali na zbiórki. No sorry gdzie to wszystko? Ileż można tak teraz całe życie będą wołać o zbiórki. Ja osobiście wolę dać powodzianom bynajmiej jestem p ewny że to trafiło do odpowiednich rąk. Z całym szacunkiem dla ukazane go materiału. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~odp niezalogowany
5 godz. 3 min. temu
~~Kremowy Maczek napisał(a): Dajmy już spokój powodzianom. To przykre, że tereny zalewowe zostały zalane, no ale tego spodziewali się ci, którzy postawili tam dom. To z naszych podatków udzielana jest wszystkim powodzianom finansowa pomoc w wysokości 10.000 zł od razu i 200.000 zł po ocenie strat. A im wciąż mało. Mają pomoc wojska, strażaków i wolontariuszy. Mają kupę środków z ubezpieczenia, a im wciąż mało. Naciągają naiwnych, dobrych ludzi, by dawali jeszcze i jeszcze. No kurcze, opamiętajcie się! Nie wolno wyłudzać pieniędzy w taki sposób i zarzucać ludziom myślącym logicznie brak empatii. Wyłudzaczami powinna zająć się prokuratura.

Super w punkt dodam tylko ze tu nawet nie liczę by się ktoś ta sprawa zajął ale karma wróci ten kto dorobił się na krzywdzie powodzian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~S T niezalogowany
4 godz. 42 min. temu
Ogromne współczucie dla społeczności Trzebienia oraz wielkie uznanie dla Sołtysa J. Nen kina za niezlomna walkę nacz rzecz odbudowy dla powodzian. Taki Sołtys to Skarb. Inni niech idą za Pana przykladem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Modrzew niezalogowany
4 godz. 41 min. temu
~~Kremowy Maczek napisał(a): Dajmy już spokój powodzianom. To przykre, że tereny zalewowe zostały zalane, no ale tego spodziewali się ci, którzy postawili tam dom. To z naszych podatków udzielana jest wszystkim powodzianom finansowa pomoc w wysokości 10.000 zł od razu i 200.000 zł po ocenie strat. A im wciąż mało. Mają pomoc wojska, strażaków i wolontariuszy. Mają kupę środków z ubezpieczenia, a im wciąż mało. Naciągają naiwnych, dobrych ludzi, by dawali jeszcze i jeszcze. No kurcze, opamiętajcie się! Nie wolno wyłudzać pieniędzy w taki sposób i zarzucać ludziom myślącym logicznie brak empatii. Wyłudzaczami powinna zająć się prokuratura.


Myślę, że twoimi wpisami powinna zająć się prokuratura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Modrzew niezalogowany
4 godz. 39 min. temu
~~Bolecnauta napisał(a): Panie Bernardzie ludzie ludziom zgotowali ten los. Przecież tyle darów gm. Bolesławiec przyjęła od gminy z Podkarpacia to było parę autwypelnionych po brzegi z darami dla powodzian jeszcze nasi też reagowali na zbiórki. No sorry gdzie to wszystko? Ileż można tak teraz całe życie będą wołać o zbiórki. Ja osobiście wolę dać powodzianom bynajmiej jestem p ewny że to trafiło do odpowiednich rąk. Z całym szacunkiem dla ukazane go materiału. Pozdrawiam


A napiszesz to jeszcze raz podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonimowy Czosnek niezalogowany
4 godz. 37 min. temu
~~Złotawy Modrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowy Maczek napisał(a): Dajmy już spokój powodzianom. To przykre, że tereny zalewowe zostały zalane, no ale tego spodziewali się ci, którzy postawili tam dom. To z naszych podatków udzielana jest wszystkim powodzianom finansowa pomoc w wysokości 10.000 zł od razu i 200.000 zł po ocenie strat. A im wciąż mało. Mają pomoc wojska, strażaków i wolontariuszy. Mają kupę środków z ubezpieczenia, a im wciąż mało. Naciągają naiwnych, dobrych ludzi, by dawali jeszcze i jeszcze. No kurcze, opamiętajcie się! Nie wolno wyłudzać pieniędzy w taki sposób i zarzucać ludziom myślącym logicznie brak empatii. Wyłudzaczami powinna zająć się prokuratura.


Myślę, że twoimi wpisami powinna zająć się prokuratura.


Prokuratura ma co robić ,musi rozliczyć 8 lat PiSiego złodziejstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Maczek niezalogowany
4 godz. 22 min. temu
~~Złotawy Modrzew napisał(a):
Ktoś napisał:
Myślę, że twoimi wpisami powinna zająć się prokuratura.

Prawda zabolała ? Może raz, a porządnie głową w ścianę. Nie zaszkodzi, a może pomóc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Eukomis niezalogowany
2 godz. 53 min. temu
~~Złotawy Modrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Panie Bernardzie ludzie ludziom zgotowali ten los. Przecież tyle darów gm. Bolesławiec przyjęła od gminy z Podkarpacia to było parę autwypelnionych po brzegi z darami dla powodzian jeszcze nasi też reagowali na zbiórki. No sorry gdzie to wszystko? Ileż można tak teraz całe życie będą wołać o zbiórki. Ja osobiście wolę dać powodzianom bynajmiej jestem p ewny że to trafiło do odpowiednich rąk. Z całym szacunkiem dla ukazane go materiału. Pozdrawiam


A napiszesz to jeszcze raz podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem?

A może pierwszy się podpisz dur....z imienia i nazwiska zanim od kogos chcesz wymagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.