Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

7646
#Akiwa nieaktywny
17 lutego 2012r. o 18:45
Unborn napisał(a): Magia kłamstwa jest całkiem dobra, ale tylko pod warunkiem że ktoś lubi procedurale, oglądałem kilka losowych odicnków i było niezgorsze ale dałem sobie spokój gdyż w 3 sezonie dostał cancela .

a jeżeli już o serialach mowa to z czystym sercem brytyjskiego Luthera i Sherlocka polecić mogę, genialne seriale.


Pierwszy odcinek zdaje się być dobrą zapowiedzią następnych:)Oczywiście mowa o "Magii kłamstwa". A jak dotąd moim ulubionym serialem jest Dr.Hause :) Zobaczymy jak się będą rozkręcały dalsze odcinki:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
18 lutego 2012r. o 8:53
Hugo


Bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki/Izabelle/, kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. (filmweb.pl)

Na pdst. jedenj z lepszych książek dla dzieci i nie tylko. W rolach głównych Sacha Baron Cohen, Asa Butterfield, Jude Law i świetna Chloe Moretz.

Nie wiem jak wy moi mili ale kocham tego typu filmy, czuć magię kina, ma się to wrażenie że własnie przeżywa się niesamowita przygodę jak w Jumanji, Goonies, ET, Hook czy ostatnio w skądinąd świetnym Super 8.
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
18 lutego 2012r. o 9:04
Witam,widzę Unborn,że mamy podobne gusty:) A taka ciekawostka dla Ciebie- trafiłam przypadkiem:)
Ponieważ ja nie przepadam za horrorami,więc nie oglądałam,ale widać,że może być dobry:

&feature=player_detailpage
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 lutego 2012r. o 15:14
Super 8 ci sę podobał ? :) daj spokój taki przygodowy do 18 lat, do wykolejenie pociągu klimat, potem już nic zaskakującego. ze spielberga nic tam niestety nie było, poza nazwiskiem jako 'producent'. hugo też tak się prezentuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
19 lutego 2012r. o 15:21
i własnie o to chodzi, Super 8 był filmem kręconym duchem kina sci-fi i przygodowego lat 80, jeśli oglądało się filmy wymienione wcześniej przeze mnie i się podobały komuś to nie widzę żadnego powodu by Super 8 i Hugo były dla tej osoby słabymi filmami


Dopisane 19.02.2012r. o godz. 15:21:



to będzie serial na bombie, wierzę

the way by. Akiwa odkryłaś origin mojego nicku :P po seansie tego horroru coś chciałem napisać na b-c i pierwsze co mi wpadło do głowy jako nick to własnie unborn :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
20 lutego 2012r. o 21:06
...Ha :D ...to się nazywa kobieca intuicja ;)


Dopisane 19.02.2012r. o godz. 16:54:

...Nienarodzony :)


Dopisane 20.02.2012r. o godz. 21:04:

Jeszcze dorzucę coś od siebie:)

&feature=player_detailpage


Dopisane 20.02.2012r. o godz. 21:06:

oraz

&feature=player_detailpage
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4260
#Asiekk nieaktywny
20 lutego 2012r. o 21:31
polecam RÓŻĘ- piękny film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 lutego 2012r. o 13:45
piękna animacja w reżyserii Steven Spielberg'a. już jest

&feature=related

próbka hd

http://www.mediafire.com/?1r7fagd30cv3yj5

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Porady prawne