Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

3676
#MiniMini nieaktywny
18 maja 2010r. o 16:55
dzieki za polecenia Chloe, dobry film...very very dobry;) ja od siebie moge polecić moze nie mega nowosci ale warto zobaczyć, oświadczyny po irlandzku, i zaczarowana:P to tak dla romantyków;) z starszych filmów, bunkier, obsesja, australia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
18 maja 2010r. o 18:02
chloe oglądałam-daje rade.Polecam "Brzydką prawdę" ,"I love you man" i "Raj dla par"-super komedie romantyczne :]

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marzena niezalogowany
18 maja 2010r. o 18:32

fajny film,naprawde polecam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
18 maja 2010r. o 18:51
[img=1274200651_4mjzxzs.jpg]

Tytuł: PANDORUM
Produkcja: Niemcy, USA; 2009
Gatunek: horror SF

Jakie to jest ?: Dla mnie kolejny po MOON, świetny film SF, który bardziej nawiązuję do takich filmów jak Obcy czy Ukryty Wymiar niż obecna dziecinna avatarowa papka. W odróżnieniu od MOON, który jest bardziej powiedzmy klimatyczno-psychologiczny, tutaj mamy zdecydowanie więcej akcji, postaci i na koniec niezłą epkę. Skojarzenia z Obcym i Ukrytym Wymiarem zdecydowanie na plus ! I choć można się pewnie przyczepić do paru rzeczy, to już dawno żadnego filmu nie oglądałem z taką przyjemnością i zarazem żalem, że tak mało kręci się tego typu kina, a jak już się pojawia, to przechodzi prawie bez rozgłosu. POLECAM !!!

[img=1274201055_k2vqaop.jpg]

Tytuł: Shutter Island
Produkcja: USA; 2010
Gatunek: Dramat, Thriller

Jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ostatnim filmem Scorsese jaki ogladalem byla Infiltracja. Shutter Island choc zupelnie inny tez trzyma poziom. Mamy tu zagadke, tajemnice i pare detektywow prubujacych jej sprostac. Di Caprio i Ruffalo tworza dobrana pare. Film moze na poczatku troche sie wlecze, ale po pewnym czasie nabiera tepa. Akcja prowadzona jest dobrze. bardzo podobala mi sie lokacja, w ktorej film zostal nakrecony. Ben Kingsley jest kolejnym plusem. Ogolnie polecam wybrac sie do kina. 2 godziny z hakiem mijaja jak z bicza strzelil. jednym z minusow jest tylko to, ze zakonczenie w pewnym momencie filmu staje sie bardzo wyrazne i nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na nie. Lubie ta tematyke a twisty akcjii wystepujace w tym obrazie tylko dodaja mu smaku.

[img=1274201341_zmuckvo.jpg]

Tytuł: Kick-Ass
Produkcja: USA, Wielka Brytania, 2010
Gatunek: Komedia, Akcja

Czy nie posiadajac zadnych supermocy mozna zostc super bohaterem? Ten film jasno odpowiada na to pytanie juz w pierwszych minutach. Glowny bohater jednak nie daje za wygrana. Sprowadza to na jego glowe jedynie klopoty, ktore oczywiscie mnoza sie w zastraszajacym tepie. Kick Ass jest swietna "nerdowska" komedia. Zamskowani bohaterowie, komiksy, przejaskrawione postacie. Do tego ostra muzyka, wulgarnu jezyk i ogolna demolka. W filmie mamy cala game postaci. Najbardziej przypadly mi do gustu dwie znich. Big Daddy i Hit Girl, ktora to od momentu pojawienia sie na ekranie jest moim nowym bohaterem. Jeszcze nie widzialem zabojczej mlodej postaci :) Film trwa prawie 2 gdziny i kazda z minut jest warta zobaczenia. publicznosc w kinie reagowala bardzo zywiolowo. Moja ocena 9/10. Polecam jak najbardziej spacer do kina. Z kilku słowach - z Kick-assował mnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
18 maja 2010r. o 19:00
Unborn,te dwa pierwsze filmy oglądałam i jak dla mnie-rewelacja :)

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzysiek niezalogowany
18 maja 2010r. o 19:22
ja polecam serial Dexter, wyśmienita akcja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
18 maja 2010r. o 22:02
MiniMini napisał(a): dzieki za polecenia Chloe, dobry film...very very dobry;).


Ależ nie ma za co :)

Przypadek 39...można obejrzeć :)
Całkiem inny niż...Dziennk Bridget Joones:P




Dopisane 18.05.2010r. o godz. 22:02:

Zapomniałbym o prawdziwej PEREŁCE..500 Days od Summer :)
Zooey Deschanel w roli głównej :)




<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1958
#Thorgal nieaktywny
18 maja 2010r. o 22:24
3D...podobno

http://www.traileraddict.com/trailer/the-last-airbender/feature-trailer




http://www.traileraddict.com/trailer/splice/feature-trailer



http://www.traileraddict.com/trailer/super-8/teaser-trailer




Dopisane 18.05.2010r. o godz. 22:21:

Yyyyyy..ten pierwszy


Dopisane 18.05.2010r. o godz. 22:24:

Aaa i zobaczcie kto reżyseruje ten ostatni trailer.. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.