Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

3467
#Unborn nieaktywny
12 lutego 2011r. o 19:37
Taka mała porcja zwiastunów z ostatniego Super Bowla

Na rozgrzewkę Fast Five, czyli kolejna część przygód Vina Diesela za kółkiem.
&feature=player_embedded

Nie zabrakło też inwazji obcych w Battle: Los Angeles. Może być z tego naprawdę dobry film! (Chociaż jak przypominam sobie Skyline, to coś zaczyna mnie boleć)
&feature=player_embedded

James Bond i Indiana Jones również umawiają się na bitkę z kosmitami w Cowboy & Aliens. Nie ma to jak pastiż, z tym że tu jednak nie jest on zamierzony, to jest robione na poważnie .LMAO
&feature=player_embedded

Super 8, czyli długo skrywany projekt Spielberga i Abramsa (to ten od lostów, tak btw.). Zalatuje trochę E.T., ale kupuję takie historie.
&feature=player_embedded

Disney wysupłał dodatkową kasę na następne 30 sekund i uraczył Nas minutowym zwiastunem Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach.
&feature=player_embedded

A na deser soczysty rozpier.... ekhmmm krec uty pirotechniczne Misia Baya, tym razem w 3D. Transformers 3: Dark of the Moon. Tym razem niestety bez wybitnie wykształconej (szczególnie w dolnych częściach ciała) Megan Fox, a może stety?
&feature=player_embedded

Podoba mi się ten zwiastun. Film twórcy Kick-Ass (fuck yeah!)
X-Men Pierwsza klas. Miejmy nadzieję że rzeczywiście pokaże klasę.
&feature=player_embedded

Nie zabrakło też Księdza, ale jak mam być szczery - film nie zapowiada się specjalnie wybitnie.
&feature=player_embedded

Dla odmiany Thor zyskuje u mnie z każdym zwiastunem. Ale tak to jest jak za kamerą stoi nie kto inny jak Kenneth Branagh.
&feature=player_embedded

Co tu pisać? Czyżby w końcu porządny film o pierwszym Avengerze?. Wszystkie znaki na niebie wskazują że tak. A wszystko to za sprawą Hugo Weavinga w roli Red skulla (brrr)
Jaram się.
&feature=player_embedded#at=14

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2011r. o 19:44
Ale kaszana :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BASIA niezalogowany
13 lutego 2011r. o 1:53
a moze komedie ktos by polecil ?mam dola i sie nudze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
13 lutego 2011r. o 1:59
jeśli podobało się Kac Vegas/Hangover to polecam Zanim Odejdą Wody/Due Date, tegoż samego reżysera i także z rewelacyjnym Zachem (ten gruby i zarośnięty) A jeśli Kac Vegas nie zaliczony to obejrzyj go. A coś bardziej długoterminowego to seriale: How i met You Mother, Scrubs i Community.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5888
#TaZo nieaktywny
13 lutego 2011r. o 11:42
~BASIA napisał(a): a moze komedie ktos by polecil ?mam dola i sie nudze!



najlepsza jest " Komedia romantyczna" :D płakałem przy tym ze śmiechu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pff niezalogowany
13 lutego 2011r. o 11:54
tuż obok Totalnego Kataklizmu i innych filmów duetu Friedberg & Seltzer...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1804
#Hammer nieaktywny
13 lutego 2011r. o 12:30
Polecam "Duże dzieci" z A. Sandlerem ,wczoraj oglądałem i naprawdę dawno się tak nie uśmiałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MiniMIni niezalogowany
13 lutego 2011r. o 12:59
a ja duzych dzieci nie polecam, ogladalam wczesniej ale nie porywajacy;p polecam narzeczony mimo woli albo oswiadczyny po irlandzku.. oczywiscie kultowy kac vegas czy job czyli ostatnia szara komorka czy jakos tak smieszne texty;p nie jest moze porywajaco ambitny ale teksty ma dobre na wiele lat:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza