Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

2900
#falco nieaktywny
16 marca 2011r. o 11:26
...będę miał chwilkę to go odszukam ...tak dla zasady ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 marca 2011r. o 11:30
nie szukaj , wiem ze jest , telefonem zgrany z kina gdzie byłą juz premiera :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2011r. o 11:43
...oto on...niestety tylko z rosyjskim lektorem[img=1300271850_b6lpwnk.jpg]



Dopisane 16.03.2011r. o godz. 11:43:

...o rany!!! obejrzałem właśnie sampla...koszmar -mówię o jakości...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
16 marca 2011r. o 12:43
mir.ko napisał(a): chyba za 3 miechy :), dopiero tron wyszedł


Pamiętam pierwszego Trona, to było coś ! Ten nowy (Dziedzictwo) raczej słabiutki, mimo ze napasiony fxami ze ho ho !

Ja ostatnio stargałem fajne dwa "seriale":
BBC Południowy Pacyfik (6 odcinków)
BBC Planeta ziemia (13 odcinków)

Polecam każdemu, bynajmniej mnie tego typu produkcje bardzo relaksują.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2011r. o 13:41
...wiesz sam-kiedyś FX były bo musiały być dopracowane ręką ludzką,dzisiaj robotę ,,odwala,,dosłownie komputer...np.Anakonda chyba druga lub trzecia część...anakonda śmigająca w lesie niczym strzała Robina...a nawet ostatnio ,,Pirania,, ...moim zdaniem świetne efekty są w ,,2012,, i w ,,Nadejdzie jutro,, :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4547
#Anonim4547 nieaktywny
27 marca 2011r. o 9:02
Chyba najsmutniejszy film - musical jaki oglądałam. Bjork w roli głównej, jeśli ktoś lubi filmy Larsa von Tiera to polecam.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 marca 2011r. o 9:13
...pomimo tego że ,,leżakował,, już o mnie ładnych kilka dni, dopiero wczoraj go zaliczyłem...,,Centurion,,świetny film...z akcją,świetnymi zdjęciami,muzyka niezła a efekty naprawdę na wysokim poziomie bo jak dla mnie realistyczne...kto lubi krew i przemoc (ekranową )mogę polecić :) :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
27 marca 2011r. o 10:29
moje copy-paste z innego forum na którym się udzielam

Sala samobójców - w ostatnich latach ciężko jest się dopatrzeć dobrych, polskich produkcji. Ten film według mnie niestety do tych również nie należy. Zainteresował mnie zwiastun, zatem postanowiłem się przełamać i pierwszy (!) raz pójść do kina na polską produkcję. W sumie po wyjściu z kina nie byłem mocno zmieszany, gdyż nie do końca rozumiem o co twórcom tego filmu chodziło. Rozpisałem się na temat tego filmu dość długo, ale za dużo w nich szczegółów zatem skasowałem post i napiszę skrótowo i ogólnie. W filmie jest za dużo pokazanych problemów i robi się z tego według mnie papka. W filmie przewija się na zmianę temat: materializmu, braku współczucia, ludzi karierowiczów, którzy jedynie skupiają uwagę na szkołę syna, problem głównego bohatera we współczesnym świecie gdzie jest odrzucony przez swoją orientację itd. itp. Za dużo tego i w sumie myśli przewodniej w tym filmie nie widzę, no chyba że chodzi o "Uważajcie rodzice na swoje dzieci, internet to zło, rozmawiajacie z nimi częściej o ich problemach bla bla" ... Film nie trafia do mnie, jest zbyt przewidywalny (a nie należy do bystrzaków, którzy spodziewała się od początku końcowych wydarzeń). Za dużo scen wciskanych na siłę. W sumie sama postać mnie lekko denerwowała: oczywiście bohaterem musiał być chłopak-emo. Z plusów jakie można wymienić to gra aktorska Jakuba Gierszaka, chłopak sobie nieźle poradził w roli Dominikia pomimo tego, że sama postać była źle wykreowana. Całkiem nieźle wypadła oprawa graficzna gry "Sala samobójców aka. Second Life :P" oraz muzyka w filmie. Ocena: 6/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza