Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~:) niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:08
Ciekawy film, nie "szczelają" niestety;( ale może mniej wymagającym to nie przeszkadza :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:21
Piekny film o umierajacym chlopcu, polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:21
never let me go-oglądałam,smutny film.Dzieci rodzą się po to,aby w przyszłości oddac swoje organy ludziom,którzy za nie zapłacili zanim dawca się urodził
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:24
Film "Buried". Niby cała akcja dzieje się w trumnie,ale film jest niebanalny i daje do myślenia.Zwłaszcza końcówka.Niektórzy różnie ją interpretują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 22:47
mając nadzieje na odnalezienie bohatera trafiają na trumne z gostkiem który był wcześniej podawany bohaterowi jako analogiczna udana misja. dla mnie dość proste :)


Dopisane 04.04.2011r. o godz. 22:47:

Unborn napisał(a): dla tych co szukali ostatnio Battle Los Angeles, właśnie pojawiła się r5


ten film to nieporozumienie jak Skyline, który jest albo gorszy albo równy. na BLA miałęm ochote po 40 min wyjść z kina, taka amatorka w dialogach, efektach, montażu, grze aktorów, fabule i całej reszcie. trzymac się z daleka. szkoda czasu nawet za darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:52
mir.ko napisał(a): mając nadzieje na odnalezienie bohatera trafiają na trumne z gostkiem który był wcześniej podawany bohaterowi jako analogiczna udana misja. dla mnie dość proste :)

ja też tak to odebrałam,niektórzy natomiast twierdzą,że głowny bohater to Mike White lub że na końcu bohater jednak został uratowny,tylko odpłynął po stracie palca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 22:57
To znowu ja. Na końcu scena z trumną,w której leżał gł. bohater-kamera pokazuje wyryte z drugiej strony Mark White.To na prawdę daje do myslenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 22:58
gdyby 1szy ich wariant był prawdziwy załamałby sie w połowie filmu i po co miałby zapisywać swoje imie i nazwisko, hm

2gi aż ciężko mi skomentować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza