Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 23:03
Albo ten piękny film,a w nim urzekająca muzyka:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 23:04
~ napisał(a): Film "Buried". Niby cała akcja dzieje się w trumnie,ale film jest niebanalny i daje do myślenia.Zwłaszcza końcówka.Niektórzy różnie ją interpretują
uwielbiam takie filmy:)ściągnęłam,obejrzałam i jestem zachwycona

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 23:22
~ napisał(a): To znowu ja. Na końcu scena z trumną,w której leżał gł. bohater-kamera pokazuje wyryte z drugiej strony Mark White.To na prawdę daje do myslenia :)


myslalem ze cos przegailem, nie widze tego

http://www.kino.pecetowiec.pl/video/10680/Pogrzebany--Buried-2010-Lektor-PL


Dopisane 04.04.2011r. o godz. 23:22:

jest, fakt, ale to jego napis od środka ten sam w ramce co zapisywał podczas rozmowy ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
12 kwietnia 2011r. o 19:49
&

Jak na serial internetowy jest bardzo dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
12 kwietnia 2011r. o 20:04
nicolette napisał(a):
~ napisał(a): Film "Buried". Niby cała akcja dzieje się w trumnie,ale film jest niebanalny i daje do myślenia.Zwłaszcza końcówka.Niektórzy różnie ją interpretują
uwielbiam takie filmy:)ściągnęłam,obejrzałam i jestem zachwycona


Dla mnie 1/10 ma wyjść druga część to się zobaczy.
NIc ciekawego, dzwoni po znajomych od początku filmu do końca leżąc w trumnie.
Niskobudżetówka. Teraz może czas na karton ? :-)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Filozof za piątkę niezalogowany
12 kwietnia 2011r. o 20:25
~ napisał(a): Albo ten piękny film,a w nim urzekająca muzyka:
przecie to o pedałach :/ no daj pan spokój :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
12 kwietnia 2011r. o 20:59
a co boisz się że oglądając ten film poczujesz mięte do homoseksualistów ? Nie wiem co ma do rzeczy czy bohaterem filmu jest gej czy hetero, oglądając film zwraca się uwagę na zdjęcia, dialogi, fabułę, aktorstwo czy montaż, a nie jakiej orientacji seksualnej jest bohater filmu; żeby nie, było filmu nie oglądałem, jakoś nie było okazji, nie jestem gejem, nie lubię jak ktoś się obnosi swoim homoseksualizmem, ale to jest kurna film, nie dajmy się zwariować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 kwietnia 2011r. o 21:05
~Filozof za piątkę napisał(a): przecie to o pedałach :/ no daj pan spokój :|
mnie nie zraził ten film,napisałam,że jest piękny i wzruszający i jestem kobietą,ale nawet jako mężczyzna bym go obejrzała :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza