Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2011r. o 5:43
...kto lubi historię i ,,Siedmiu samurajów,,mogę polecić ,,Trzynastu zabójców,, ...świetne ,efektowne sceny batalistyczne...nie ma tu wojowników ninja,skakania po czubkach sosen itp...jest za to ,,kodeks Bushido,, :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3676
#MiniMini nieaktywny
13 grudnia 2011r. o 8:40
a dla tych którzy lubią nieco baśniowe klimaty polecam "Dziewczyna w czerwonej pelerynie " i Źródło młodości" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
17 grudnia 2011r. o 21:16
hm... nie wiem jaki sens miało zamknięcie tego tematu -- > http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=4417&strona=49 , skoro dotyczył czego innego, niż ten w którym piszę, więc wrzucę coś tutaj. może ktoś nie widział. tak a propos niedawnej rocznicy i coraz bliższej okazji do składania sobie życzeń :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
18 grudnia 2011r. o 18:52
Polecam !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~001 niezalogowany
18 grudnia 2011r. o 19:40
Tytuł filmu:50/50
Komentarz: :D ;(
&NR=1&feature=endscreen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4547
#Anonim4547 nieaktywny
18 grudnia 2011r. o 20:34
~~001 napisał(a): Tytuł filmu:50/50
Komentarz: :D ;(


Czy ten komentarz oznacza "Może być", jeśli tak, to sobie daruję oglądanie, bo na ostatnim proponowanym przez Ciebie filmie pod takim hasłem zasnęłam z nudów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~001 niezalogowany
18 grudnia 2011r. o 20:39
Mój błąd :)
To nie był komentarz, ale skrócona recenzja filmu :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
18 grudnia 2011r. o 20:49
Polecam też ładunek 200
Produkcja rosyjska ale jest nawet bardzo ok :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.