Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
21 stycznia 2012r. o 22:11
Dom Glassów -Po tragicznej śmierci rodziców opiekunami szesnastoletniej Ruby (Leelee Sobieski) oraz jej o kilka lat młodszego brata Rhetta (Trevor Morgan) zostają przyjaciele rodziny państwo Erin (Diane Lane) i Terrence (Stellan Skarsgard) Glassowie. Po przeprowadzce do ich luksusowej willi położonej w Malibu z czasem życie dwójki dzieci powoli wraca do normy. Niebawem dziewczyna zaczyna jednak podejrzewać, że jest obserwowana, a zachowanie nowych opiekunów coraz bardziej ją niepokoi. W końcu Ruby dochodzi do wniosku, że za serdecznością Glassów kryje się jakaś straszna tajemnica. Zaczyna podejrzewać, że musieli mieć jakiś związek ze śmiercią jej rodziców. Wkrótce obawy dziewczyny co do szczerości intencji Glassów narastają. Dowiaduje się ona bowiem od prawnika, że razem z bratem odziedziczyli po zmarłych ogromną sumę pieniędzy, cztery miliony dolarów. POLECAM ORAZ klamstwo---Thriller wykorzystujący współczesne wynalazki – telefony komórkowe, internet i komunikatory typu gadu-gadu. Do Westlake Academy, prywatnej szkoły przygotowującej bogatych uczniów do studiów, trafia w ramach szkolnej wymiany Owen z Wielkiej Brytanii.

Nowi koledzy wciągają go w grę zwaną „Kłamstwo”. Jedna osoba zostaje wybrana, aby być Wilkiem, czyli kłamcą, pozostali muszą odkryć kto nim jest. Reguły są proste: trzeba unikać ściągnięcia podejrzenia na siebie, manipulować przyjaciółmi i eliminować wrogów. Kiedy w okolicy ginie młoda kobieta, gracze postanawiają to wykorzystać.

Wysyłają do wszystkich w szkole maile, że za zbrodnią stoi seryjny morderca zwany Wilkiem. Wśród młodych ludzi wybucha panika. Atmosfera zagrożenia wzmaga się, gdy w Westlake zaczyna grasować prawdziwy zamaskowany zabójca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 stycznia 2012r. o 22:20
animal kingdom

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 stycznia 2012r. o 22:28
Ja lubie film,,Nostalgia Anioła,,polecam dla tych co go jeszcze nie widzieli.A z komedi ostatnio widziałam ,,zamiana,,polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~001 niezalogowany
21 stycznia 2012r. o 22:35
~ja napisał(a): A z komedi ostatnio widziałam ,,zamiana,,polecam


Cieniutki!!!:>
Plusem jest fajny lachol w roli Sabriny czyli Olivia Wilde :>

Strata czasu, większa niz pisanie postów na bolec.info:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2012r. o 22:37
~~001 napisał(a):
~ja napisał(a): A z komedi ostatnio widziałam ,,zamiana,,polecam


Cieniutki!!!:>
Plusem jest fajny lachol w roli Sabriny czyli Olivia Wilde :>

Strata czasu, większa niz pisanie postów na bolec.info:>
Mi sie podobał :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~001 niezalogowany
21 stycznia 2012r. o 22:42
~ napisał(a): Mi sie podobał :P


Widać jesteś osobą o mało wyrafinowanym guście, chociaż poprawniej byłoby napisać, osobą o mało wyrafinowanym guściku :>

Napisz prawdę, że żałujesz straconego czasu!!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3605
#Hardkor nieaktywny
21 stycznia 2012r. o 22:43
Droga bez powrotu 1/2/3 ;)

<b>www.kredytum.cba.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
21 stycznia 2012r. o 22:44
Wojna Harta -właśnie zaczal sie na tvn,zapowiada sie ciekawie:)
Obsada również (dla pań-Colin Farrel :) Bruce Willis :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.