Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 21:28
mir.ko napisał(a): jacy wy poważni, o kurdeee


Nie chodzi o to, żeby Ci prawić morały, zdaję sobie sprawę z groteskowości tego filmu, ale to jest chory, dzielny chłopczyk, którego wygłoszenie tych kilku zdań w trakcie nagrania kosztuje bardzo wiele wysiłku. Proszę Cię tylko o trochę empatii. Dużym chłopcem jesteś, to powinieneś zrozumieć :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:34
rozumiem i szanuje go. podobnie jak nie mam nic do polewki ze mnie.

ale mojej prawdziwej empatii co do tego wolał/ała byś nie znać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 21:43
mir.ko napisał(a): rozumiem i szanuje go. podobnie jak nie mam nic do polewki ze mnie.


Tylko różnica pomiędzy wami jest taka, że on nie miałby potrzeby śmiania się z Ciebie, a to on jest uważany za głupka.

mir.ko napisał(a): ale mojej prawdziwej empatii co do tego wolał/ała byś nie znać


Tego zdania nie rozumiem :) Wiesz co to jest empatia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:44
dotka napisał(a): Rysiu z Klanu umiera, a Wy tutaj o jakichś bzdurach dyskutujecie ;( :D

Piotr Cyrwus to świetny aktor. Ewidentnie stał się ofiarą tego beznadziejnego tasiemca. Nie mógł pokazać nawet 1% swojego warsztatu. Z deb..ilną reżyserką, i ch...jowym taśmowym kręceniem jeszcze nikt sobie nie poradził. Szkoda, że dla większości Polaków zostanie kojarzony z Ojcem łajzą - nudziarzem. Ale cóż takie życie. Z pensji Teatru Polskiego w Warszawie niestety ciężko wyżyć.

Ogromnie się cieszę, że kończy z tą farsą. Rozumiem, że łatwo nie było. W końcu 11 tys za jeden dzień zdjęciowy to nie lada pokusa.

Jemu należą się lepsze role. Ma znacznie więcej talentu o Szyca, Kota i tych innych drewnianych lamusów.

Mam nadzieję, że najlepsze dni Cyrwus ma jeszcze przed sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3225
#erjotka nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:50
masi napisał(a):
erjotka napisał(a): Mirek, są chwile, w których po prostu należy być poważnym ..


Byłaś wolontariuszką wośp w 2011, czyli pomagałaś chorym dzieciom, zadam Ci bardzo poważne pytanie...
Dlaczego w tym roku tego nie uczyniłaś ? Przecież nieważne z kim a ważne dla kogo... prawda ? :)
Byłaś w tym roku poważna ? :)

Miałeś już wiele okazji ku temu, by zapytać mnie / porozmawiać ze mną na ten temat "na żywo" .... Brak odwagi? ? ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:53
na rozluźnienie atmosfery ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3605
#Hardkor nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:53
po nowe filmy zapraszam na chomika póki jeszcze ACTA nie weszło konkretnie w życie :D

http://beta.chomikuj.pl/leszek10w :P

<b>www.kredytum.cba.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 21:55
TS'y i CAM'y ... nie dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza