Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

2796
#dotka nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 19:40
Rysiu z Klanu umiera, a Wy tutaj o jakichś bzdurach dyskutujecie ;( :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 19:42
i kto wtedy kupi nowy sprzęt maćkowi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 19:45
:D

po cichu liczę, że pójdzie w ślady ojca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 19:46
mir.ko napisał(a): nie bo już browary były otworzone :) miałem nadzieje że oczywistość będzie wykorzystana do oszukania. po kwadransie z każdą minuta jest coraz gorzej. ten film nie jest wart więcej postów. :)

No i sam widzisz, czekałeś na standardowy schemat działania wykorzystywany przez reżyserów w wielu filmach a tu okazał się tak banalnie prosty i zarazem zaskający ;-)
Moim zdaniem na pewno lepszy niż driver, który mnie nie ujął.
Jedynie genialna muzyka :)
Ale o gustach nie dyskutujemy :)

Teraz coś dokumentalnego :)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
26 stycznia 2012r. o 19:46
Polecam horror Grave Encounter - mocna rzecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4245
#Hogata nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 20:06
Swiat wedlug Kiepskich :] bardzo ciekawy serial :D


Dopisane 26.01.2012r. o godz. 20:06:

Hogata napisał(a): Swiat wedlug Kiepskich :] bardzo ciekawy serial :D


a tak na serio to fanom horrorow takich jak: REC, Paranormal Activity i Blair Witch Project polecam Łowce trolli, Cloverfield oraz Czwarty stopień. Az strach sie bac

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1664
#silver76 nieaktywny
26 stycznia 2012r. o 20:10
lestat napisał(a): Polecam horror Grave Encounter - mocna rzecz.

Niedawno oglądałem GRAVE ENCOUNTERS i masz rację, naprawdę mocne, polecam.

Byle do piątku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2012r. o 20:46
mir.ko napisał(a): i kto wtedy kupi nowy sprzęt maćkowi?


dotka napisał(a): :D

po cichu liczę, że pójdzie w ślady ojca :D


&feature=related

Wiem, że dla ludzi, którzy nie maja styczności z chorymi dziećmi to może wydać się dziwne, ale one tez mają uczucia. Udział tego dziecka w tym filmie przyczynił się do bardziej "ludzkiego" spojrzenia przez społeczeństwo naszego kraju na dzieci z zespołem Downa. Wyobraźcie sobie przez chwile, że jesteście tym chorym chłopcem i pośmiejcie się z siebie. Ubaw "po pachy" co nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza