Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 20:45
no z tymi etykietami to prawda bo ci z glownego badera z wykrawalni to ...e i tempole

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ch.. ci do tego niezalogowany
1 lutego 2012r. o 5:03
ja bylem pierwszy zwolniny z tej zakupczynej firmy ... godzine przed zakonczeniem roboty przyszedl bartus wazelinka i powiedzial ze juz tu nie pracuje. Chu. nawet nie pozwolil mi sie z ekipa pozegnac ... P.S. uwazajcie na taka mala piegowata blondynke (Agnieszka chyba) pewnie sie juz zreszta niezle wybila za kablowanie ... dam se glowe obciac :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yahoooo niezalogowany
1 lutego 2012r. o 7:55
Zasada jest prosta. Pod......cze i gamonie mogą czuć się bezpiecznie. Z takimi mogą robić co chcą bo sie nie sprzeciwią.
A mówiła mama ucz się ucz synku. Widać teraz przyszly dobre czasy dla gamoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESŁAWIANIN niezalogowany
1 lutego 2012r. o 19:08
JA PRACUJE W GUARDIANIE, CODZIENNIE ZWALNIAJĄPO 8 OSÓB, ZAKŁAD UPADA.
JEST REDUKCJA ETATU, MASAKRA........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
1 lutego 2012r. o 20:10
~BOLESŁAWIANIN napisał(a): JA PRACUJE W GUARDIANIE, CODZIENNIE ZWALNIAJĄPO 8 OSÓB, ZAKŁAD UPADA.
JEST REDUKCJA ETATU, MASAKRA........


....I JESZCZE NA DODATEK NIEBO MA SIĘ ZAWALIĆ NORMALNIE ARMAGEDON!!! BUAAAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2012r. o 23:13
tak to prawda dzisiaj zostałem zwolniony z pracy, jeszcze przed godziną 14stą kazali mi scrapy wyrzucić z hali, a później podziękowali za prace. cyrki w tym zakładzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fabian niezalogowany
2 lutego 2012r. o 0:22
Jak to zaklad upada? Przeciez on ledwo co powstal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobrze radzę niezalogowany
2 lutego 2012r. o 1:35
Jeżeli wymienią co najmniej połowę "KADRY" , na ludzi kompetentnych (znających się na produkcji i zarządzaniu) jak również zmienią swój "PRZEŚLADOWCZY" stosunek do ludzi fizycznych (którzy nota bene na nich zapie****ą) To moooże nie dojdzie do autodestrukcji tego obozu pracy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza