Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 17:50
~ napisał(a):
~gras napisał(a): Dziwne ,ze są ogłoszenia ,bo gdzieś około tygodnia temu były zwolnienia .Jak na razie nie widzę żeby kogoś zatrudniali .No może na stanowiska inżynierów lub jakiś innych wyższych .Na produkcji na razie ciiisza .


no właśnie szukają kontrolerów jakości. I na umowę-zlecenie. jak dzwoniłam, to babka mi mówiła, że umowa jest na rok. Może się ludziom pokonczyły umowy-zlecenie, a wiadomo, ze nikt nie chce pracować przez całe zycie na taką umowe, to zwalniają, żeby nie dać umowy o pracę. Ja bym tak mogła pracować na umowę-zlecenie nawet i dwa lata, byle tylko pracować.


No to jeśli chcesz na ich zasadach pracować to napewno cię przyjmą. To firma zewnętrzna IQS -umowa na rok.. latasz na kontrol do Guardiana albo Hoerbigera no i czasem tez mogą wysłać cie do Wykrot na strefe. Praktycznie jest to praca na telefon. Dzwonią i lecisz. W umowie masz zaznaczone ,że nie możesz przejść do Firmy głownej podczas trwania umowy. Ale niby to kwestia "dogadania".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 18:34
Aha, czyli to znowu jest praca w zasadzie dodatkowa? Że nie ma żadnej ciągłości? Coś jak kasjerki w Carrefourze? Ze dzwonią raz na dwa tygodnie i zatrudniają Cię kiedy im sie podoba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 18:43
tak właśnie.. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 18:45
ja pier****. Co za kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mickey mouse niezalogowany
18 lutego 2012r. o 10:57
Jak rozwiązać problem bezrobotnych i głodujących ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
18 lutego 2012r. o 12:49
~mickey mouse napisał(a): Jak rozwiązać problem bezrobotnych i głodujących ??


A co ma Guardian do tego ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mickey mouse niezalogowany
18 lutego 2012r. o 14:23
niech głodni zjedzą bezrobotnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
18 lutego 2012r. o 18:15
co chodzi o sniezke to zwolnil sie bo stwierdzil ze z glupolami z biura nie da sie normalnie wspolpracowc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza