Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:37
A ja chciałam zapytać o to, jak długo czeka się na odpowiedź? Bo jakiś czas temu wysłałam CV i dzwoniłam i pani mi powiedziała, że jeszcze się do mnie odezwą, a mija już drugi tydzień i nie mam zadnej odpowiedzi i nie wiem, czy przypadkiem się głupio nie łudzę, że ktoś jednak da znać. Ile trwa proces rekrutacji? Na czym polega? Bardzo mi zależy na tej pracy, więc chciałabym wiedzieć, jak to wyglądało w Waszym przypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:: niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:51
Daj sobie spokój ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:53
~:: napisał(a): Daj sobie spokój ;)


Czyli, że juz nie będzie odpowiedzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:56
~KS napisał(a): Pozdrawiam całe kierownictwo i wszystkich kolegów pracujących w biurze.
Nie przejmujcie się wpisami.
Nikt na produkcji nie wie jak Wy ciężko pracujecie.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych.


A Wy w biurze nie wiecie jak ciężko pracuje się na produkcji!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 13:19
ja już 3 razy składałam CV i zero odzewu.. mam doświadczenie na produkcji ,ale jednak widocznie się nie nadaje ,a przez firmę zewnętrzną nie chce się zatrudniać na umowe zlecenie :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 13:29
~ napisał(a): ja już 3 razy składałam CV i zero odzewu.. mam doświadczenie na produkcji ,ale jednak widocznie się nie nadaje ,a przez firmę zewnętrzną nie chce się zatrudniać na umowe zlecenie :(


Dziwne, bo na wszystkich stronach typu praca.pl, money.pl itd. są ogłoszenia z Guardiana. Na stronie PUPu jest ogłoszenie, że potrzebują 10 pracowników. I to już od dłuższego czasu. Skoro cały czas potrzebują pracowników, to dlaczego się nie odezwą do tych, którzy naprawdę chcą pracować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gras niezalogowany
16 lutego 2012r. o 15:06
Dziwne ,ze są ogłoszenia ,bo gdzieś około tygodnia temu były zwolnienia .Jak na razie nie widzę żeby kogoś zatrudniali .No może na stanowiska inżynierów lub jakiś innych wyższych .Na produkcji na razie ciiisza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2012r. o 16:34
~gras napisał(a): Dziwne ,ze są ogłoszenia ,bo gdzieś około tygodnia temu były zwolnienia .Jak na razie nie widzę żeby kogoś zatrudniali .No może na stanowiska inżynierów lub jakiś innych wyższych .Na produkcji na razie ciiisza .


no właśnie szukają kontrolerów jakości. I na umowę-zlecenie. jak dzwoniłam, to babka mi mówiła, że umowa jest na rok. Może się ludziom pokonczyły umowy-zlecenie, a wiadomo, ze nikt nie chce pracować przez całe zycie na taką umowe, to zwalniają, żeby nie dać umowy o pracę. Ja bym tak mogła pracować na umowę-zlecenie nawet i dwa lata, byle tylko pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza