Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 16:12
Prosze ludzi co pracuja w Guardianie i Herbirgerze powiedzenie mi ile zarabiaja na rękę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
15 lutego 2012r. o 22:00
Na rękę nie muszą pracować, bo NFZ sponsoruje ;)
Wszyscy na produkcji zarabiają po 5000 PLN za 2 ręce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KS niezalogowany
15 lutego 2012r. o 22:13
Pozdrawiam całe kierownictwo i wszystkich kolegów pracujących w biurze.
Nie przejmujcie się wpisami.
Nikt na produkcji nie wie jak Wy ciężko pracujecie.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 22:27
~KS napisał(a): Pozdrawiam całe kierownictwo i wszystkich kolegów pracujących w biurze.
Nie przejmujcie się wpisami.
Nikt na produkcji nie wie jak Wy ciężko pracujecie.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych.


Na pewno coś robią ale nie tyle i nie w takich warunkach jak ludzie z produkcji: wy godzinna przerwa -w tym czasie możecie wyjść poza zakład ,produkcja 15 min. przerwy -zakaz opuszczania zakładu , możecie swobodnie rozmawiać, pójść do toalety ,na fajkę , odebrać telefon.Produkcja przy 3 zmianach zarabia duuużo mniej niż biuro i kadra" nibyzarządzająca ".Guardian nie docenia dobrych sprawdzonych pracowników -docenia kapusi i lizusów ,poniżacie wy" supercośtam " ludzi z produkcji a wielu z nich to ludzie z wyższym wykształceniem ,obrażacie ,wrzeszczycie i sami nie wiecie czego chcecie !! Chcecie szacunku , uczciwości i oddanego pracownika ,zacznijcie najpierw sobie się przyglądać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 23:04
Obejrzyjcie sobie film Eksperyment.Zobaczycie, co się dzieje z człowiekiem, który dostaje władzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:01
~KS napisał(a): Pozdrawiam całe kierownictwo i wszystkich kolegów pracujących w biurze.
Nie przejmujcie się wpisami.
Nikt na produkcji nie wie jak Wy ciężko pracujecie.
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych.

Dzięki takim właśnie ludziom jak Ty są te wpisy i taka atmosfera w zakładzie !! :> Najlepiej powiedzieć cyt."Nie przejmujcie się wpisami.
Nikt na produkcji nie wie jak Wy ciężko pracujecie. " Chołota niech zap...ala i cicho siedzi ;( Zapraszamy na wtrysk, chociaż jeden dzień na próbę !! Zobaczycie jak to lekko :>
Poza tym do uczonych zarządzających produkcją:
To ,że wtryskarka ma maksymalną wydajność przykładowo-100szt na godzinę to nie znaczy, że ma pracować na max obrotach i produkować "scrap"-złom a następnie wyrzucać połowę produkcji do kontenera na śmieci.
Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą o tym, że SZYBKO NIE ZNACZY DOBRZE!!
Samochód też ma na liczniku 200km/h, czy jadąc tym samochodem masz pedał gazu wciśnięty do podłogi od startu do mety ?? Nie :|
Optymalizacja i jakość produkcji zależy od wielu czynników, które muszą tworzyć spójną całość.
Co do 5S ,to najpierw trzeba zrozumieć działanie 5S i jego rolę w systemie doskonalenia , czyli wdrażający powinien najpierw sam zrozumieć zasadę jego działania!! Oczywiście system ten obejmuje całą załogę, począwszy od BIURA na samej górze a nie tylko FIZYCZNYCH :>
Pozdrawiam Fizoli NIE DAJMY SIĘ STŁAMSIĆ I ZASTRASZAĆ PRZEZ BAD EMPLOYER (zły pracodawca) !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ex niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:06
pracowałem tam wzeszłym roku ("w biurze") z powodów różnych musiałem zmienić pracę. Nie narzekałem. Było dużo pracy, dużo problemów ale i dużo tych fajnych chwil. Ludzie- wlasnie Ci z biura to chyba największa wartość tej firmy. Dzial PD czyli Śniezka, inżynier W, chrupki z It, Natalencja z kadr - Nie dajcie się! Pozdrawiam

a co do sporów producja vs. reszta swiata. tak bedzie zawsze tu gdzie teraz pracuje jest to samo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
16 lutego 2012r. o 12:20
~ex napisał(a): pracowałem tam wzeszłym roku ("w biurze") z powodów różnych musiałem zmienić pracę. Nie narzekałem. Było dużo pracy, dużo problemów ale i dużo tych fajnych chwil. Ludzie- wlasnie Ci z biura to chyba największa wartość tej firmy. Dzial PD czyli Śniezka, inżynier W, chrupki z It, Natalencja z kadr - Nie dajcie się! Pozdrawiam

a co do sporów producja vs. reszta swiata. tak bedzie zawsze tu gdzie teraz pracuje jest to samo :)

Z reguły nie zmienia się pracy na GORSZĄ, więc nie było Ci tak dobrze jak to opisujesz :P Poza tym ,zakład istnieje bardzo krótko więc za długiego stażu w tym zakładzie też nie miałeś :P
Powodzenia w nowej pracy :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.