Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 8:56
Witam.
Czy ktoś z Was jest umówiony na rozmowę dziś o 12.00 ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 10:15
~ napisał(a): Witam.
Czy ktoś z Was jest umówiony na rozmowę dziś o 12.00 ??
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2012r. o 12:25
~marian napisał(a):
~ napisał(a):
~ja napisał(a): a co ci Hiszpanie u was tam...robią od czego oni są ?

elita





elita...słyszałem ze nieźle zarabiają i co sobota bujają się po dyskotekach...a my Polacy marne grosze zarabiamy w stosunku do nich...i nie stać nas na jaki kol wiek wypad do knajpy!!!!


Jedziemy do pracy za granicę-zarabiamy mniej niż oni na tych samych stanowiskach. Pracujemy u siebie-zarabiamy mniej niż zagraniczni. Wjakim kraju my żyjemy??? DZIKIM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 lutego 2012r. o 18:58
Witam.
Czy ktoś z Was jest umówiony na rozmowę dziś o 12.00 ??


A czy to rozmowa przez tą agencję Trenkwalder?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
20 marca 2012r. o 23:43
by wymagac to najpierw samemu trzeba sie znac i cos soba reprezentowac...a po drugie za wymagania powinnao sie odpowiednio zaplacic i szanowac pracownika.ta firma funkcjonuje na zasadzie oni udaja ze sie znaja i ze nam placa my udajemy ze pracujemy.p.s.np volkswagen z polkowic stawia wymagania pracownikom ale i odpowiednio wynagradza za to.a tu tylko robol jest wszystkiemu winny a kierownictwo jest idealne...i odp mi jaka motywacje ma w tej firmie pracownik?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
21 marca 2012r. o 2:14
ja sobie chwale prace w tym zakladzie, a sex z blondynka na przerwach jest dodatkowym atutem:) a wicie gdzie to robimy? hehe napewno kamery nie wychwyca, to jest atut w tym zakladzie ze zatrudniali blondi do ktorych mam slabosc a one do mnie heheh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2012r. o 20:55
&feature=player_embedded
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
22 marca 2012r. o 9:50
ten zakład to typowy obóz pracy nie szanują ludzi :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.