Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

9083
#indian... nieaktywny
24 maja 2012r. o 8:53
~ napisał(a): a żal wam d... ściska że wy się nikomu nie podobacie ? niestety pasztety tak mają :D
coś takiego my się nikomu przynajmniej nie musimy narzucać tylko pracą coś osiągamy a ty jedna z drugą zadarty nos ,zez ,pryszcze i na dodatek płaska z tyłu i przodu dlatego taki sposób został ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyga niezalogowany
24 maja 2012r. o 21:45
Totalne przedszkole. I dziwić się że u nas taki Sajgon jak przedszkolaków mamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hhhh niezalogowany
29 maja 2012r. o 13:26
Witam na czym polega praca kontrolera jakości w Guardianie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~216 niezalogowany
30 maja 2012r. o 7:21
Guardian ! Gardian !

Ech... Bez komentarza.

A Tołdi no temu to juz nie wiem o co chodziło , no ale niech mu będzie , spompował sie jak paw jak mnie zwalniali , wymyślając sobie że popełniałem jakies marne faule związane głównie z tym że zamieszanie powstawało wtedy gdy do nauki podczas normalnego cyklu produkcji dochodziły osoby do szkolenia!

Nie biorąc pod uwagę moich umiejętności na różne procesy , oraz innych leserów, a jest ich kilu :P

3 podstawowe cechy w Guardian ie :

1. Punktualność
2. Rzetelność w wykonywanej pracy
3. sumienność i pracowitość !

I na co to ?
Potem i tak kop w ""DUPSKO""

Komentujcie , bo coś zamilkło forum odkąd dobrych ludzi pozwalniali.

Ja osobiści już tej firmy nie polecam

P.S. Nie będę się krył z nickiem , dla wtajemniczonych Pozdro dla zmian ABC :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sss niezalogowany
30 maja 2012r. o 8:19
Praca kontrolera w Guardianie...Stoisz, wozisz palety i sprawdzasz czy nie ma bubla i przyklejasz zieloną kropkę ze swoim numerem jak w Auschwitz. Generalnie w tym zakładzie jesteś tylko numerem. Zero szacunku, tolerancji, zrozumienia. Na szczęście od lutego już tam nie pracuję i zwolniłam się w najlepszym momencie. Mam do siebie szacunek i nie zamierzałam tam dłużej pracować, bo wpadłabym w depresję :)Paranoją jest fakt, że przerwa była liczona co do minuty. Raz się spóźniłam 2 minuty i miałam z krec ki. Czasem musiałam wybierać czy zjeść kanapkę czy skorzystać z toalety, bo już czas mi się kończył. Zaciekawił mnie fakt z redukcją etatów. Na polerce są tylko dwie zmiany? czy dopiero mają wprowadzić? Zastanawiam się tylko czego oni się spodziewali po zakładzie, gdzie jest więcekj kierowników niż pracowników? A powiedzcie mi bo jestem bardzo ciekawa, czy dalej są te głupie zbiórki przy komputerze? :) masakra..Obecnie przebywam poza granicami kraju i mimo, że nie jestem u siebie czuję się tutaj szanowanym człowiekiem, czego nie mogę powiedzieć w czasie pracy w Guardianie. Cieszę się, że już nie pracuję w tym syfie. LUDZIE, GUARDIAN TO NIE SEKTA! UWIERZCIE W SIEBIE! Każdy tworzy sobie swój los poprzez podejmowanie odpowiednich decyzji. Ja taką podjęłam. Nie będzie Hiszpan pluł mi w twarz!!!! Pozdrowienia dla Ekipy z Polerki i Jakości :) S.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
30 maja 2012r. o 17:32
Głupie zbiórki dalej przy komputerze. Co w Monachium słychać Pani S. ??? Pozdrawiamy Ciebie także
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
30 maja 2012r. o 19:02
Ja tam widziałem zupełnie inną sytuację.
Wykonywałem akurat ostatnio zlecenie i napiszę, że właśnie jest bardzo ok.
Spokojna praca. Ludzie życzliwi, bardzo w porządku :)
I nie miało to znaczenia czy to kierownik czy pracownik na taśmie.
Pozdrawiam załogę :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
4 czerwca 2012r. o 23:28
Ty MASI jak nie jesteś tam na codzień to się nie wypowiadaj

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.