Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~jajo :D niezalogowany
15 kwietnia 2012r. o 2:09
he he[img=1334448545_t8uwz8o.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OSZOŁOMY! niezalogowany
23 kwietnia 2012r. o 23:08
Co za chory zakład!
UMOWA!! = I'm afraid they're gonna fuck you on this one.
:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polerka niezalogowany
7 maja 2012r. o 21:05
Mineło 5 m-cy odkiedy się sam zwolniłem . Z tego co słyszę to oprócz zwolnień zaczynają pojawiać się przychody...może to przez ilość zredukowanych miejsc...ale już nie same straty.. atmosfera jaka jest taka była i będzie... Teraz widać że nie warto w srg global starac sie o posadę szkoda czasu. Rynek pracy jest otwarty, po pół rocznej przygodzie w tym zakładzie z nagana w kieszeni od kazika i różnymi zmyślonymi propagandowymi historiami na mój temat i ogólnie na moj team z polerki... odradzam tam pracę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chwile prawdy niezalogowany
16 maja 2012r. o 15:50
Ktoś to musiał w końcu powiedzieć.
Tak to prawda będzie redukcja etatów i to spora. Na wtrysku podobnie jak już na polerce bedą jedynie 2 zmiany. q3 odpadnie nie mal całkowicie. Jeżeli nic się nie zmieni lakiernia będzie zmuszana do przejścia na produkcje. Malować będą max 2 dni. FTT redukcja do 2 osób reszta produkcja. Wtrysk będzie chodzić max 3-4 maszyny. Możliwe zmniejszenie premii. Oszczędność na wszystkim czym się da.

Za maksymalnie 1-2 miesiące przekonacie się, że post nie jest plotką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^^ niezalogowany
22 maja 2012r. o 8:04
~hipopopo napisał(a): A Barbra Streisand to więcej wysyła wiadomości w pracy niż produkuje firma scrapu hehe - a i to nie tylko mnie to wkurza :D Bo z tel korzysta się po pracy a nie książki w sms pisze. żenada !!! Co przechodzi się obok niej to z komórczakiem wisi wiecznie.


I jaka tu sprawiedliwość, burakofon dostał prace lącznie z innymi dziewczynami, które sobie też nie pozostawiają do życzenia . Byłem święcie przekonany że poleci bo co przejeżdżam to klika rzecz jasna. A najlepszej pracownicy podzękowali. hmm węszę tu jakiś podstęp, może powinna zrobić się na blond? czy sie tutaj kierują? wolą opierdalaczy ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^^ niezalogowany
22 maja 2012r. o 10:29
ja tam nie wiem ale jestem szczerze zaskoczony bo wszystkie picze traktują nas jak roboli,zero wyrozumiałości, a Benia zawsze poczekała i spokojnie nadrobiła, jest jedna idiotka co twierdzi że wszyscy są niedorobieni czarna sz...
koleżanko życze ci powodzenian , kazda inna praca będzie lepsza od tej. nie łam sie,ja juz tez szukam roboty,może sie spotkamy w PUP. no chyba że juz pracujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9083
#indian... nieaktywny
23 maja 2012r. o 12:43
e tam duperele teraz będzie dużo o pikniku ! zobaczymy czyj mąż pod namiot się nie zmiesci i jakie duże będzie miał rogggi???/ ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 maja 2012r. o 20:31
A kiedy beda nowi hiszpanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza