Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

8096
#basta nieaktywny
2 lutego 2013r. o 0:12
~wyuczony napisał(a): a ja wlasnie dostałem stanowisko kierownika, rozmowa łatwa i na temat... już niedługo zaczynam prace, cieszycie się ze mną???




My się cieszymy :) zobaczymy jak długo Ty się pocieszysz :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehehe niezalogowany
2 lutego 2013r. o 2:24
dobre :) panie "wyuczony" powodzenia na stanowisku KIEROWNIKA
obys dlugo sie na nim utrzymal tylko sie nie ciesz za bardzo z dystansem ok?
taka mala rada jak bedziesz zbyt pewny siebie dlugo nie pociagniesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawski niezalogowany
2 lutego 2013r. o 6:19
Myślę że "przygoda" z firmą guardian skończy się szybko.
Firma od kilku lat nie potrafi uruchomić produkcji, a ludzie zmieniają się tak szybko że po tygodniu już niem osoby z która kontaktowałeś się ostatnio.
Lakiernia za milony od trzech nie polakierowała jeszcze właściwie nic.
Ile może trwać okres rozruchu ? Mamy rekord ?
Płatności nieraz pojawiają się.
Myślę że inwestor w końcu przestanie finansować śmieszną organizcję para-produkcyjną.
Przestrzegam przed jaką kolwiek wspólpracą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyuczony niezalogowany
2 lutego 2013r. o 11:59
ja poskładam ten zakład do kupy, dali mi stanowisko kierownika nie od dagania !!! wezme pracowników za jaja, miernoty wyleca jak stoja, nie posluszni z pyskatym jezykiem wylatują, liczy się szkoła wykształcenie i pracowtosc, także tego pana na ochronie mysle ze trzeba wyeliminować, facet chamski i arogancji kto w ogole go rpzyjał??? ... zrobi się porządek będzie praca i kasa , lewusy i krętacze wylatuja !!! cwaniactwa nie nawidze !!!

będą zmiany oj będą !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~guardianista niezalogowany
2 lutego 2013r. o 12:55
ok, to ja wam tez coś powiem. Lakiernia działa i co wiecej dziala dobrze, ludzie pracuja i wiekszosc nie narzeka. Przyjecia sa, ale nie jest łatwo, a jak sie nie sprawdzasz, to cie wywalają. Chetnych jest pelno. Piszesz, że sie wszyscy wymieniaja- moze bylo tak i kiedys, ale od jakiegos roku jest lepiej, duzo lepiej i nawet ja mialem mozliwosc awansu na troche lepsze stanowisko, ale jak ktos ma ciagle narzekać, to niech lepiej faktycznie spada z tej firmy. Jak pracujesz i robisz to dobrze to nie masz sie czego obawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 lutego 2013r. o 13:01
Witam mam pytanie potrzebuja kogos na lakiernie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
2 lutego 2013r. o 15:28
Pan wyuczony, a nawet nie umie sprawdzc siebie, jak napisał. Hej, ludzie, współczuje wam kierownika. Od innych będzie wymagał, a sam daje ciała juz tu na forum. Oj nie popisał sie ten wyuczony, oj nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
2 lutego 2013r. o 15:32
~wyuczony napisał(a): ja poskładam ten zakład do kupy, dali mi stanowisko kierownika nie od dagania !!! wezme pracowników za jaja, miernoty wyleca jak stoja, nie posluszni z pyskatym jezykiem wylatują, liczy się szkoła wykształcenie i pracowtosc, także tego pana na ochronie mysle ze trzeba wyeliminować, facet chamski i arogancji kto w ogole go rpzyjał??? ... zrobi się porządek będzie praca i kasa , lewusy i krętacze wylatuja !!! cwaniactwa nie nawidze !!!

będą zmiany oj będą !!!


no to powodzenia panie KIEROWNICZKU ;) i pamiętaj o jednym NIE TY NAS PRZYJMOWAŁEŚ I NIE TY NAS BĘDZIESZ ZWALNIAŁ :P i coś Ci jeszcze powiem odnośnie Twojej władzy - kierownik błyszczy dzięki ludziom a nie ludzie dzięki kierownikowi. Jak będziesz tak cwaniakował to zrobi sie defek maszyny tu defekt tam zwolni produkcję i tak wszystkie trzy zmiany dzień za dniem :P ciekawe jak długo będziesz wtedy ale spłacał takie straty a wszystkich na raz nie zwolnisz bo to nie Ty tam będziesz rządził tylko ALWARO a on sprzeciwu i niedbalstawa nie toleruje :P powodzenia PANIE KIEROWNICZKU :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza