Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~superwajzor niezalogowany
19 lutego 2013r. o 18:47
~Marta napisał(a): Wie ktoś z Was może czy są przyjęcią w tej firmie ? składałąm już kilka razy, ale bez rezultatu. :(

Były, ale nie przeszedłem rozmowy kwalifikacyjnej, znaczy, że sie nie nadaje, jąkałem się pewnie przez to. I zostałem prywaciarzem. PEwnie ktoś tam naparza produkcje z potem na czole zamiast mnie i sie bardzo z tego ciesze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martyna niezalogowany
19 lutego 2013r. o 20:57
Tak w marcu 20 osób przyjmą.A z czego gościu się cieszysz,że to My zarabiamy a nie Ty :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cytuje niezalogowany
20 lutego 2013r. o 0:17
~martyna napisał(a): Tak w marcu 20 osób przyjmą.A z czego gościu się cieszysz,że to My zarabiamy a nie Ty :D

"To wy tam zarabiacie? I się dorabiacie? Czy tylko zapierdzielacie? Wciąż żyjecie przy mamie i tacie? Nie stać was nawet na nowe gacie? Się nie tłumaczcie. Ja pakuje się, biorę ciepłe papcie, wyjeżdżam stąd, pożegnam tylko tate i mamcie.
Tu nie ma odpowiedniej płacy, tu nie dają pieniędzy na wiekiej tacy, a ja nie będę do końca życia rył w obozie pracy. Bierzcie dupe w troki rodacy."
Adam Mickiewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
20 lutego 2013r. o 5:33
Wyuczony misiaczku w Gurdianie Pierestrojkę szykujesz a nie umiesz pisać, Ja pracuje w BMW i mogę Ci obiecać brak następnego kontraktu na grill jeżeli takie śmieci będziesz pisał chamie bez szkoły :/. Pozdrawiam Lance'a bo to jedyna kompetentna osoba w tej "firmie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
20 lutego 2013r. o 6:48
Wypowiedź kierowana do "Pana" Kierowinika o Nicku "wyuczony", innych urażonych oczywiście przepraszam:). Dokładnie do Jego postu na temat zmian organizacyjnych:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martyna niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:23
Tak w marcu 20 osĂłb przyjmÂą.A z czego goÂściu siĂŞ cieszysz,Âże to My zarabiamy a nie Ty :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
20 lutego 2013r. o 14:32
na jakie stanowiska benda przyjecia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 lutego 2013r. o 15:58
przyjenć analfabetuf nie bendzie!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza